Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az előző barátnőjét szereti.

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy sráccal, aki azelőtt nem sokkal szakított a barátnőjével. Nagyon jól alakult minden, én egyre jobban megszerettem, mondta sokszor, hogy szeret, és hogy sose szeretett még ennyire senkit sem. Tervezgettünk is csomó mindent, nem volt semmi baj. Aztán csak úgy szakított velem(nem élőben) azért, mert nem tudta elfelejteni az előző barátnőjét, folyton csak rá gondol, és még mindig őt szereti.. Nekem ő volt az első igazi szerelmem, mit kéne csinálnom? Nagyon megviselt ez az egész..

Köszi előre is a válaszokat.

17/L


2011. aug. 16. 19:14
 1/3 Ariadne13 ***** válasza:
100%
a szemedbe hazudott, és nem volt képes élőben szakítani. egy féreg. felejtsd el, jobb lesz Neked nélküle
2011. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltünk élőben is, de ugyanezt mondta.. Szarul érzem magam.:|
2011. aug. 18. 16:30
 3/3 Ariadne13 ***** válasza:
tudom, de örülj, h legalább kiderült...
2011. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!