Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex az exel ha mind ketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exel ha mind ketten szabadok vagyunk és vágyunk a másikra? Véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 15:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azé vannak itt ökrök. Megmondjuk a nagy büdös semmit. Mi van, ha egy kapcsolatban, pont a szex hiányzott? Mindent máshogy lát az ember, ha kielégítő a szex. Mennyiségre, minőségre. Az utolsó hozzászólásról ordít irigység.
2011. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
a szex hiányosságáról csak annyit h 2hónap után feküdtem le vele,mivel még szűz voltam és nekem Ő volt az első.aztán Ő bárkit megkaphatna...mégis velem szeretne 4hónap után,nem mondtam hogy kapcsolat lenne belőle mert sajnos ez az ő részéről lehetetlen,és igen az egyik fél mindig többet akar,jelenhelyzetnél a másik fél én vagyok,de ezt Ő tudja nagyon jól...
2011. aug. 15. 16:45
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne, szerintem ne tedd meg... csak ártasz magadnak vele!
2011. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tehát te akarnál többet. Így más, hogy ő neked az első. Bonyolítja, mert ha ezután 100 barátod lesz is, ő megmarad elsőnek és felejthetetlennek. Ha jó baráti kapcsolatban vagytok és beszéltek gyakran, akkor szerintem belefér. De ha nincs kontakt köztetek 4 hónapja, te meg fülig szerelmes vagy és megcsinálná, hogy beleringat a(z akár érzelmes) szexen kívül bármi "komolyabba" alaptalanul, akkor hanyagold, mert nem korrekt. A rizikó benne van, de nem mind1 milyen arányban.
2011. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
igen jóba maradtunk és szinte majdnem mindig beszélünk,Ő keres,igen lehet ártanék magamnak ha bele mennék a dologba,de nem tudom elfelejteni,főleg ha akkor keres mikor már kezdek lemondani róla...
2011. aug. 15. 17:18
 16/20 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva a jó kapcsolat alatt a 2 naponta beszélgetést értem érzelmi viharok nélkül. Ha mindig pont akkor keres mikor kezdesz fellélegezni a hiányától, az szar. Beszéld meg vele, hogy szép emlék marad, de nem érzed elég stabilnak magad, hogy komolyabb érzelmek nélkül tudj vele lenni. Magadnak ártasz és nekem is pl. éppen hiányzik a szex, de tudom, hogy hosszabb távon ezt fel kell dolgozni. Most szálltam ki egy kapcsolatból és a szex szóba jöhet úgy tűnik az exel, de ő 36 én meg 23, így más a kép.
2011. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De most mivel jobb ha lefekszel vele? Ettől nem fogod visszakapni, nem fog szeretni. Csak adsz egy pofont a sz@rnak...
2011. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16:26: dupla LOL

Ebben mi az irigység?? Véleményt kérdezett valaki! Ha annyira ismerné magát, vagy megélt volna már ilyet a kérdező, nyilván nem tette volna föl a kérdést; azért vagyunk itt(legalábbis én), hogy saját tapasztalattal segítsük a másikat az optimális eredmény felé vezető úton!

2011. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jó.

Mert ismeritek egymást.

Feltéve, hogy mindkét fél betartja a játékszabályokat.

2011. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok... lassan már fél éve szexelek az exemmel.. és igen, mindig az egyik fél többet akar..én is többet akarok.. Nem tudom, hogy ő mit szeretne, de nem is fogom tőle megkérdezni. Addig jó Nekem ameddig Vele lehetek. Tudom egyszer úgyis lesz Neki barátnője, és akkor mi van ?? Rossz lesz IGEN! De tudom, hogy Vele lehettem és soha nem fogom elfelejteni, szóval kihasználok minden pillanatot Vele :) Mert szeretem és csak így lehetek Vele! Ha úgy érzed legyél Vele együtt!! De ne feledd, nem marad örökké Veled!...
2012. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!