Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most miért lett neki ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért lett neki ilyen hirtelen fontos, hogy ölelgessen, hisz ez az én szokásom volt addig amig meg nem untam, hogy ő nem ölelget engem olyan lelkesedéssel?

Figyelt kérdés
Talán rájött,hogy ha igy viselkedik továbbra is mint ma,amin gondolom én jogosan sértődtem meg,akkor lassan elveszit. Mármint elmék hozzá és 2 és fél óráig bámulom a tv-t mert neki valami nagyon fontos dolga van egy játékban mert megigérte a barátainak,hogy segit. Mondtam neki,hogy ha tudtad,hogy neked ezt kell csinálnod,akkor minek mondtad,hogy jöjjek el,mehettem volna a barátaimmal bulizni, hisz akkor jobban éreztem volna magam. De akkor is én estem ki hülyének mert miért nem figyeltem rá,nemtudom abban mi az érdekes ha én nézem,hogy ő hogyan számitógépezik. Mikor mondtam neki,hogy jólvan eleget ültem én itt megyek haza,akkor még ő volt kiakadva,de azért utánam jött és nemengedte,hogy hazajöjjek. Beszélgettünk egy kicsit és ekkor volt,hogy ölelgetett. Hogy-hogy most ilyen fontos lettem neki?
2011. aug. 14. 01:26
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon gyerek még... hány évesek vagytok?
2011. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akart megbántani, és fontos vagy neki.
2011. aug. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

16.

Nembántott volna meg,azzal ha megmondja,hogy most nemalkalmas. Igy inkább elrontotta a kedvem.

2011. aug. 14. 01:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Én lelkesen ölelgetném, ha lenne barátnőm.
2011. aug. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fogadjunk wow vagy codozik azok az igazi kockák :D
2011. aug. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nemfogok igy sokáig mellette maradni.. :S
2011. aug. 14. 01:50
 7/9 anonim ***** válasza:
de nemnormális :O :O kocka sztem is Wow megy ezerrel xĐ
2011. aug. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kocka barátod van :D én azóta amiota barátnöm van abbahagytam a kockulást :) (2 honapja)
2011. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő meg nemhajlan abbahagyni,azt mondván,hogy ide menekül a gondok elől. Oké megértem,de amikor ottvagyok akkor légyszives ne.
2011. aug. 14. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!