Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha néha érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha néha érzem néha nem?

Figyelt kérdés
a barátom néha érezteti hogy szeret, néha meg nem. egyik nap ölelget szeretget, másik nap meg nem. szex közben érzem hogy szeret, de utána már nem. ezt elmondtam neki is, azt mondta megpróbálja éreztetni, de valami mégsem stimmel. megcsalás jelei ezek? én 23 éves lány vagyok, ő pedig 30 éves.
2011. aug. 13. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nállunk is ez van. (bocsi offért, csak megjelöltem a kérdést)
2011. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, de mi már alig szexelünk 22L
2011. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
elsőnek : szal ez normális?
2011. aug. 13. 22:23
 4/10 A kérdező kommentje:
ne csináljak belőle nagy dolgot?
2011. aug. 13. 22:23
 5/10 anonim válasza:

Nálunk ez akkor kezdett szinte minden napossá válni, mikor a barátnőmnek már egy másik pasi csapta a szelet. Mint utólag kiderült nem is eredménytelenül. Szóval nem biztos hogy alaptalanul érzed úgy, hogy itt valami történik.

24F

2011. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de elmondtam neki h ez engem zavar, és azt mondta hogy megérti és megváltozik akkor is készül valami?
2011. aug. 13. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, szerintem ez ember meg kedvfüggő, mert nekem is vannak olyan napok, hogy nem tudom neki kimutatni (pl. rossz a hangulatom vagy a kedvem, vagy ideges vagyok) és nekem is csak barátom szokta mondogatni, hogy valamikor nem mutatom ki, de ebből észre sem veszek semmit, mert én érzem h szeretem. Azt persze észre veszem hogy valamikor ő sem mutatja ki úgy ahogy kéne.De ezeken egyre könnyebben teszem túl magam. Engem az zavar nagyon hogy sokszor amíg el nem jutunk a szex-hez teljesen szerelmesnek tűnik, és érzem h szeret és akar, közben is, de utána már nem. És rákérdeztem hogy miért van ez, és azt mondja hogy azért mert fáradt, és a szex kiszívja az életenergiáját. De megtanultam hogy ne hisztizzek ezen, hagyom hogy kialudja magát, alvás után már teljesen olyan mint amilyen volt, kedves, aranyos, szerelmes. Bár néha én is agyalok azon hogy mi van hogyha csak mindig meg akar kapni magának...? És ennyi vagyok. Utána átgondolom, hogy más lányt is megkaphatna simán, és akkor nem utazna miattam minden héten órákat... Vagy nem ragaszkodna annyira hozzám. Mostanság ellaposodott a kapcsolatunk ezért jön rám néha az hogy csak arra kellek. De te is gondolj ilyenkor arra, hogy nem tenne meg érted annyi mindent (ami lehet neked fel sem tünik) mint amit megtesz.
2011. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de ha nem tűnik fel hogy mennyi mindent megtesz értem, akkor hogy nyugtassam magam ezzel?
2011. aug. 13. 22:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk próbálj vele nem lefeküdni egy darabig, akkor talán jobban kimutatja
2011. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csak azért hogy megkapjon nem kell kimutatnia
2011. aug. 13. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!