Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves srác és 32 éves nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves srác és 32 éves nő, működhet?

Figyelt kérdés
Eléggé jól megértjük és kedveljük egymást, de működhet. Kifejezetten olyanoktól is jó jönne komment, akik voltak hasonló szituációban!
2011. aug. 13. 21:30
 1/7 A kérdező kommentje:
a működhet után egy kérdőjel állna, így: ?
2011. aug. 13. 21:31
 2/7 anonim ***** válasza:
ha van szerelem, akkor nincs kor.
2011. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
pont ilyeben nem. nekem annó én voltam 17 a lány 23. 1 évig. most 24 vagyok és nagyon gáznak tartom a csajt, pedig anno oda voltam érte... szerintem fiú szemszögéből normális ha vonzódik az idősebb nőkhöz egy darabig, de az már az éretlenség jele és biztos van pár defekt,amit csak később fedezel fel...
2011. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mármint fordítva
2011. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Működhet ideig-óráig, de nem örökre. Nem valószínű, hogy hosszú életű lesz, de ha te most még nem is a gyerekeid anyját keresed, akkor élvezd ki, amíg tart!
2011. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
uncsitesóm 32, férje 24, van egy gyönyörű 3 éves gyerekük :) a kor nem számít, ha szereted őt
2011. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23 vagyok és frissen kinnt egy kapcsolatból, amiben egy 36éves nővel voltam. Kiba.szott sok türelem, megértés, nagyvonalúság kell mind2 részről. De rengetek szex.
2011. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!