Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor tudod, hogy már kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudod, hogy már kapcsolatban vagytok vagy nem is fogtok?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel kölcsönösen nagyon tetszünk egymásnak. Ő hívott el eddig 2x, sétáltunk és beszélgettünk. Olyanokat is kérdezett, hogy hogyan viselkedek egy kapcsolatban ha összeveszek a másikkal (megbeszélem vele vagy cirkuszolok), szoktam e ill. tudok e főzni, hisztis vagyok e stb.


És amikor találkoztunk azt vettem észre, hogy néz folyamatosan a szemembe és csillog a szeme, meg mosolyog, de nem szól semmit csak néz mélyen a szemembe.


Viszont annyira zavarban voltam, hogy sajna megcsókoltam ilyenkor (tudom, hogy fura), pedig nem tudom, nem e itt rontottam el?


Komoly dolgot is szeretne vagy csak le akar fektetni? Mikor tudod, hogy már együtt vagytok, ezt meg lehet tőle kérdezni? És ha igen hanyadik randin?


2011. aug. 13. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:

"És amikor találkoztunk azt vettem észre, hogy néz folyamatosan a szemembe és csillog a szeme"

Lehet be van nyomva, mint a rajzszög.

2011. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!