Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok leírnátok az ideálotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok leírnátok az ideálotokat?

Figyelt kérdés
külső és belső tulajdonságok is jöhetnek, hogy mi vonzó benne stb. Csak kíváncsiság. kösz!
2011. aug. 12. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Min 180 cm, kék szemű (szőke az plusz pont de nem kritérium)


Kedves, humoros, nem tapló, tanult, lehetőleg no cigi, okos

2011. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek nagy elvárásaim, vagyis inkább úgy mondanám, hogy 10 perc alatt simán lejön hogy valaki illik-e hozzám vagy nem (nem csak párkapcsolatoknál, barátságoknál is). Nem lehet nagyon leírni az ilyesmit.


Külső csak annyi, hogy legyen ápolt és férfias, + fogjon meg benne valami. Ki nem állhatom a díszb*zikat. Haj meg szem mindegy, de a vékonyságot nem szeretem. Ja és a jó illat nagy előny, attól meg tudok őrülni :D


Belsőnél, hát... legyen alapjáraton kedves, megértő és művelt, lehessen vele mindenről (akár mélyebb témákról is) beszélgetni. De jó, ha van benne valami vonzó "macsóság" is. Szeressen viccelődni és értse a humoromat, kb. ennyi.

2011. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne legyen túl magas, mondjuk úgy 170 cm. Sötét színű haj, kék, vagy mélybarna színű szem. Ne legyen túlsúlyos, kigyúrt állat se, átlagos testalkat.

Humoros, jó kedélyű, intelligens, ne legyen túl komoly. Nagyjából ennyi. :)

2011. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már nincs.
2011. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem sokaig a barna haj, barna szem, sportos, napbarnitott börüek dobogtattak meg a szivemet, de inkabb csak titokban. Nem ertettem az okat, mert a belsö ertekekre adtam mindig, de ez ellen nem tudtam mit tenni, mintha a szivem döntött volna a tudatos kontrollom nelkül. Utana olvasgattam: valoszinüleg ilyen egyen volt ram kisgyermekkorban nagyobb hatassal. (Nagyobb szeretet adott.) Ebben lehet valami, mert azt is kimutattak, hogy altalaban a szüleinkhez hasonlo tarsat valasztunk, annak ellenere, hogy pont nekem a szüleimre nem hasonlit ez az ideal. Ja magassag: szinte mindegy, aki a talan legnagyobb hatassal volt ram, kb. 2-3 cm-rel kisebb volt, azt hiszem, de engem sosem zavart, viszont elkepzelhetö, hogy öt igen. (?) (Erdekes, hogy ma magasabb vagy ugyanakkora.)

Egyetlen ilyen kapcsolatom sem jött össze, kesöbb pedig törekedtem racionalisabb ervekkel dönteni. Fontos az emberseg, erzekenyseg (=ne legyen "fa"), közös eletünk legyen neki az elsö, ertsen ahhoz is amihez en nem, de legyenek közös pontjaink is. 8 eves hazassag utan meg hozzatennem: felelössegvallalas, önallosag, felnött jellem. Gondolkodtam azon, ha MA ugy alakulna az eletem, es a fizikailag idealis külsejü ferfivel lenne lehetösegem kapcsolatra (anelkül, hogy barkinek ez fajdalmat okozna), viszont az alap belsö dolgok nem lennenek meg benne, nem lennek kepes vele elni, egyertelmüen a ferjemet valasztanam. Ö magas, mackos, kek szemü, haja barna, arcra hasonlo, es a humora fogott meg annak idejen.

2011. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem tök min1 csak legyen kedves meg ne legyen sex mániás báár hol találnék olyat?minden fiú az
2011. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külső:

fekete haj, sötétbarna, tüzes szem, nálam minimum 5 cm-mel legyen magasabb, széles áll ás váll

Belső:

kedves, hűséges, őszinte, figyelmes, megértő, legyen humorérzéke :)

2011. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*és
2011. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jekyll-fan ***** válasza:

nekem az tetszik, akit szeretek (magyarul nincsen "ideálom"), nem igazán számít, hogy milyen, bőven elég, ha nem bunkó és nem akar átverni

15/L

2011. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!