Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen gusztustalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen gusztustalanul nagy önérzetük a lányoknak? H egyszer se bírják lejjebb adni?

Figyelt kérdés

Ha nekem szarabb kedvem van és kicsit bunkóbb vok akkor megsértődik és mehetek utána kiengesztelni... ha neki van szarabb kedve akk hisztizik és megint ÉN mehetek kiengesztelni... miért van az h a lányok egyetlen egyszer sem bírnak leadni a büszkeségükből miért kell minden egyes szituból "győztesként" kijönniük külömben én vok a bunkó érzéketlen paraszt???

16/f


2011. aug. 12. 15:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja, csak a férfiak közül 5%, a nők közül meg 100%...
2011. aug. 12. 15:30
 12/17 napietus ***** válasza:
amíg nem szedsz magadra Te is valamennyi önérzetet, így is fognak Veled viselkedni. hisztis p*csákat el kell küldeni melegebb éghajlatra és kész. ha nem Te vagy a hibás, ne Te kérj bocsánatot. ennyi az egész.
2011. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem küldhetem el, mert azért szeretem :D

Van nekem am önérzetem, csak ha egy ilyen helyzetben önérzeteskedsz = bunkó paraszt leszel.

2011. aug. 12. 15:41
 14/17 napietus ***** válasza:
47%
erre nem tudok mit mondani. pontosan úgy bánnak Veled, ahogy hagyod. ha legközelebb hisztizik, ne kérj bocsánatot, majd lenyugszik és ő fog keresni Téged. ha nem így csinálod, örök életedben csak a lábtörlője leszel a nőidnek. bocs, ez van :)
2011. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ez hülyeség ma 15:43, én sem tűröm a hisztijét,szana szét oltom de semmi :S mikor feladom elmegyek otthonról azt jól széthajtom a földes úton az autót majd hazatérek,akkor lehiggad és elmagyarázza higgadtan hogy akkor is neki van igaza
2011. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ilyenkor inkább próbálj meg lóval sakkozni, az egyszerűbb :D


Amúgy tényleg két dolgot tehetsz

1. Utána mész, stb-stb, de legközelebb is ugyanígy kell majd tenned.

2. Nem kérsz bocsánatot. Hallgatod vagy elmész onnan és megvárod, míg lehiggad. Előnye, hogy némi dominanciát mutatsz, és ez néha kell (ez most nem bunkóság, leteszteltem, tényleg így van). Hátránya, ha elveted a sulykot (nagyon-nagyon) akkor sokkal csúnyább hiszti lesz belőle.

Ha a 2.-ot választod: Azért utána hitesd el velük egy kicsit, h győztek. Egyszer leteszteltem egy barátnőmnél. ha hisztizett velem és igyekeztem udvarias megértő és kedves lenni, esetleg sűrűbben kértem bocsánatot, akkor lenézett. Ha bevettem a lesz.rom stílust, akkor egy idő után jött oda magától. (Megj.: nem is maradtunk sokáig együtt)

2011. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
29%
Mert a legtöbb lány teljesen és tökéletesen síkhülye és idióta.
2011. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!