Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen gusztustalanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen gusztustalanul nagy önérzetük a lányoknak? H egyszer se bírják lejjebb adni?

Figyelt kérdés

Ha nekem szarabb kedvem van és kicsit bunkóbb vok akkor megsértődik és mehetek utána kiengesztelni... ha neki van szarabb kedve akk hisztizik és megint ÉN mehetek kiengesztelni... miért van az h a lányok egyetlen egyszer sem bírnak leadni a büszkeségükből miért kell minden egyes szituból "győztesként" kijönniük külömben én vok a bunkó érzéketlen paraszt???

16/f


2011. aug. 12. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
lehet sokat segítene a helyzeten, ha nem degenerált, elkényeztetett, diszkós k.rvák után futkosnál.
2011. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezek a nők ! Szokd meg:) Ezzel nem arra célzok,hogy hisztis pi..a mind van olyan is. De a nőknek mindig igaza van vagy legalábbis ezt kell elhitetni velük:)
2011. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
a ronda csajok még rosszabbak azoknak önértékelési problémájuk van és állandóan neked kell beléjük lelket önteni + 100x olyan hisztisek mint a "diszkós kur.ák"
2011. aug. 12. 15:21
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem akkor legyél meleg
2011. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
na azért annyira még nem vészes a helyzet :D :D
2011. aug. 12. 15:23
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen már én is elgondolkoztam. Annyi mindent adtunk, és adunk a nők miatt...
2011. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elhitetni velünk, hogy nincs igazunk. A barátom tudja kezelni a hülyeségeimet és így be is látom, ha nincs igazam. :D
2011. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ő is belátja ha nincs igaza MIUTÁN kiengeszteltem a hisztijéből...
2011. aug. 12. 15:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Férfiak is tudnak szemét módon viselkedni, nők is mennek férfiak után...ők is tudnak megalázni.
2011. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát, a barátom nem engesztel ki, megvárja amíg lenyugszom és rájövök, hogy segghülye voltam :D
2011. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!