Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzem azt h a nők manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem azt h a nők manapság sokkal inkább átvettél a férfi szerepet? Részletlent

Figyelt kérdés

Úgyérzem ha a nők nem kezdeményeznek akkor nem történik semmi. Ha nem mi mondjuk h találkozzunk itt és itt és ekkor akkor a srác megse kérdi mert h ő akármit mondd úgyis mi döntünk... csak velem fordul elő ilyesmi?

23/L


2011. aug. 12. 11:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

én támogatnám, hogy férfiak is mehessenek gyesre! de nézz csak be a parlamentbe... hú, tényleg, csak kiskosztümös hölgyeket látsz:) nade nem is ez a lényeg.

igen, egyenjogúság, blabla. hogy vezethetünk, szavazhatunk, dolgozhatunk, akkor kezdeményezzünk is, mi szedjük fel a férfiakat. igen ám, de attól, hogy egy nő orvos, még szeretné magát nőnek érezni. az meg csak férfi mellett megy.


egyébként én szerencsére nem tapasztalom a kérdező problémáját. valahogy eddig olyan férfiakkal hozott össze a sors, akik mertek kezdeményezni, randira hívni:) a kapcsolat folyamán természetesen én is rengetegszer szervezek programot, mert az teljesen igaz, hogy mind a két félnek tennie kell azért, hogy működjenek a dolgok.

23N

2011. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
nekem csak a problémám h megkapom a sráctól h szinte sose találkozunk dehogy randira hívjon azt neeeeeeeeeeeeem :DDD
2011. aug. 12. 15:54
 23/24 anonim ***** válasza:

13:10-es


Tedd hozzá, hogyha férfi vagy és válásra kerül a sor, igen ritkán kapod meg a gyereket, hiába van neked tökéletes egzisztenciád.

És még csodálkoznak, hogy hamarabb halunk meg.

2011. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

„Azért a férfiak se semmik, mikor villognak a nagy verdájukkal és nagyképűen odamennek egykét hölgyhöz h "na látod a kocsim? jössz egy körre?" hol kell kikötni az ágyban...”


Ja hát nem ilyen diszkós party g*cik közé kéne menni, mert oda nem jár normális ember.



„mi szedjük fel a férfiakat. igen ám, de attól, hogy egy nő orvos, még szeretné magát nőnek érezni. az meg csak férfi mellett megy.”


Ez is csak egy hülye kifogás. Sehol nincs az leírva, hogy nem leszel nő, ha elhívsz randira egy férfit.

2011. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!