Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzem azt h a nők manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem azt h a nők manapság sokkal inkább átvettél a férfi szerepet? Részletlent

Figyelt kérdés

Úgyérzem ha a nők nem kezdeményeznek akkor nem történik semmi. Ha nem mi mondjuk h találkozzunk itt és itt és ekkor akkor a srác megse kérdi mert h ő akármit mondd úgyis mi döntünk... csak velem fordul elő ilyesmi?

23/L


2011. aug. 12. 11:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

szerencsére párom legalább FÉRFI...

11:59-es vagyok

2011. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

bnőt akarok és nem egy gyereket akinek mindent meg kell mondani h mikor mit csináljon...

*előző voltam*

2011. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
vagyis az előző előtti xD
2011. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Persze fontos aztán hogy a női is szerves része legyen egy kapcsolatnak, alakítsa, formálja együtt a férfival. Az sem jó ha egyáltalán nem kezdeményez időnként.
2011. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Így igaz, ez azért van mert a nők túlságosan válogatósak, úgy is ők döntenek, hogy ki kell nekik, akkor egyszerűbb ha ők választják ki, meg ha egy pasi elhív valahová lehet hogy neked rossz lesz, így egyszerűbb ha te mondod el, mert ha rosszat mond akkor lehet, hogy vissza is utasítod és vége mindennek.

21f

2011. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Érdekes, én még egy csajjal sem találkoztam, aki felemelte volna a s*ggét és tett volna valamit egy kapcsolatért. KEzdeményezőt pedig főleg nem láttam.

Nektek kellett az egyenjogúság. Akkor ti is tegyetek valamit ne csak a csodát várjátok.

2011. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Hát szerintem is így van. A férfiakban sok a büszkeség és ha a nő kezdeményez nekik egy adu lesz a kezükben. Sokan még megalázkodásnak is hívják ezt. Főleg ha a pasi elutasító."


És akkor mi van? Fordított esetben nem így van? Bezzeg tőlünk elvárjátok, hogy elviseljük a pofátlan, tahó visszautasításaitokat, mert hát férfiak vagyunk, nekünk tűrni kell. Bezzeg ez nektek már derogál.


A kedvencem pedig, amikor az ember megkérdezi, hogy:

"Hová menjünk ma este?"

"Hát ő...nem is tudom. Miért nem mondod meg te"

A híres női határozottság. Barátnőt akarok magam mellé, aki képes döntéseket hozni és kifejezni a vágyait, nem pedig egy akart nélküli robotot.

2011. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Jah csatlakozom az előttem szólóhoz.Igaz hogy egy férfi legyen tökös meg minden.De manapság már mire?Odamész egy lányhoz Szia lenne kedved ...?Erre a csaj "Na kopj le és menj vissza anyádhoz...." Ezért tényleg érdemes tökösnek lenni hogy átunna leugassanak..
2011. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a nők mióta egyenjogúság van minden jóban egyenjogúak, egy nő vezethet autót, tanulhat egyetemen, ugyan azt dolgozhatja, nézzétek csak meg, vannak jogász nők, orvosok, vannak mérnök nők, unokahúgom is építészmérnöknek tanul, amivel nincs baj, büszke vagyok rá:) csak a nőknek gyakorlatilag már mindent lehet amit a férfiaknak, viszont a rossz dolgokból nem akarják kivenni a részüket, pl. kezdeményezés, nehogy elutasítsák őket, vagy egy férfi nem is mehet el gyesre, pedig én is szívesen elmennék gyesre a gyerekemmel, és a feleségem visszamenne munkába, skandináv országokban pl. férfi is mehet gyesre, tehát a mai világ a nőknek kedvez inkább, rengeteg előnyük van a férfiakkal szemben.

Eleve úgy állítja be a társadalom, hogy a nő az érték és a férfinek meg kell küzdenie a nőért, a nőnek nem kell küzdenie a férfiért, tehát nekem kell kezdeményezni, akkor ha sok udvarló közül engem választ akkor örüljek, hívjam el helyekre, fizessek mindent, hiszen én vagyok a férfi, én beszélgessek, érdeklődjek, ő nem szól semmit, nem dob fel témákat, mindig én tervezzek el mindent hova megyünk mit csinálunk.

Tehát nagyon egyoldalú a dolog, a férfinak nagyon aktívnak kell lenni, nagyon oda kell tennie magát, a nő meg passzívként csak élvezi a helyzetet, mondjuk meg is értem, hogy kényelmes így a nőknek, hülyék lennének a mosatni helyzetükből kilépni, hiszen ki vannak szolgálva, és már nincs az, hogy a nő főz meg mos, takarít, á dehogy, most én megcsinálhatom, különben ha nem akkor keres más pasit magának, azzal a címszóval, hogy " drágám, már nem vonzódom hozzád".

Hihetetlen az a rendszer ami itt megy az országban, ha férfinak születtél nagyon megszívtad, rengeteg csajnál kell bepróbálkozni mire lesz egy komoly kapcsolatod, a csajoknak meg ugye semmit nem kell mert hozzájuk mennek, és ha nem jön be valami apróság akkor kidobják a pasit hiszen bőség van a próbálkozókból, midnen ujjukra találnak bármikor bárkit, te meg meghúzhatod magad még ha rossz is a kapcsolatod különben kidob és nehezen találsz mást.Ez a véleményem.

21f

2011. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Eszem ágában nincs összeveszni bárkivel, vagy esetleg megbántani a férfiakat, de csupán saját tapasztalatból beszélek. Azért a férfiak se semmik, mikor villognak a nagy verdájukkal és nagyképűen odamennek egykét hölgyhöz h "na látod a kocsim? jössz egy körre?" hol kell kikötni az ágyban...

Amikor én mondom hova menjünk akkor "hát nem is tudom" meg "mért pont oda?"

Ha a srác mondja h mikor és nekem meg épp dokihoz kell mennem v ilyesmi akkormeg én vagyok a hülye elutasító k*rva...

De mondom, nem veszekedni jöttem csak érdekelt h ti emberek h látjátok.

Szép napot! :)

2011. aug. 12. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!