Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért érzem azt h a nők manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzem azt h a nők manapság sokkal inkább átvettél a férfi szerepet? Részletlent

Figyelt kérdés

Úgyérzem ha a nők nem kezdeményeznek akkor nem történik semmi. Ha nem mi mondjuk h találkozzunk itt és itt és ekkor akkor a srác megse kérdi mert h ő akármit mondd úgyis mi döntünk... csak velem fordul elő ilyesmi?

23/L


2011. aug. 12. 11:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

üdv a 21. században.

srácok többségénél azért nem teljesen így van h mindig a csaj dönti el (szval ő is szoktak kezdeményezni), de sztem ez helyén van h ne csak a srác kezdeményezzen mindig. úgy a normális ha mind a ketten...

2011. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

1.rossz közegben ismerkedsz

2.a fiúk egy része elnőiesedett, elkényelmesedett, meg minek törje magát egy olyan csajért, aki elvárná az alapvető illemszabályok betartását, h pl első randin legalább az első italt, vagy fagyit a fiú fizeti, mikor ott vannak azok a csajok, akik bárkihez odaszaladnak h "szia tetszel nekem, és jól szopok"

sok metroszexuális fasz

az a baj h a férfiállatok kihalóban vannak

2011. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
mind a ketten oké, de ha már a csaj oldaláról megvan egy bizonyos sugárzás h tetszik neki a srác meg minden akkor meg nem lép egyik se... legalábbis ezt tapasztalom...
2011. aug. 12. 11:50
 4/24 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatomban mindig én kezdeményezek randikat programokat. Szóval nem teljesen igaz amit írtál. Engem is bosszant a téma hogy a barátnőm nem kezdeményez, hogy menjünk ide oda. 24/F
2011. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ja és jól megvagyunk nincs semmi gond. Előző hozzászóló voltam.
2011. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is így van. A férfiakban sok a büszkeség és ha a nő kezdeményez nekik egy adu lesz a kezükben. Sokan még megalázkodásnak is hívják ezt. Főleg ha a pasi elutasító. De persze utána egy idővel szerintem rájönnek, h kell ez a lány nekik, csak nehogy késő legyen.
2011. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

[link]


Van benne igazság!:D Sajnos:( Mind a férfi mind a női nem kezd más lenni. Igen, egyre több a ribanc, igen egyre több metroszexuális puha p*cs. De még mindig van rengeteg kivétel! Tessék őket keresni, és nem sajnálkozni meg panaszkodni:)

21L

2011. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb pasi elnőiesedett
2011. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

engem meg inkább az zavar, h a párom férfi létére nem egy határozott valaki..

állandóan nekem kell döntenem mindenben: hova menjünk, mit együnk, mit főzzünk, mit vegyünk, stb...

2011. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
van egy csaj, nagyon tetszik meg minden. csak az a gond vele h mindig nekem kell kezdeményezni mindenben. ezt úgy értem h ha én nem mondok egy időpontot, programot, h mit csináljunk akk ő egyáltalán fel sem veti a témát (de közben néha zavarja h miért nem találkozunk, ezt néha meg is említi nekem, és én amikor ezt így elmondom neki, akk az a válasz h te vagy a pasi, ez a te dolgod, jóó az addig oké, csak hát ő is hozzászólhatna néha a dolgokhoz....). és ebbe már egy kicsit azért beleuntam h mindig én mondjak meg mindent...
2011. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!