Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 7 éve reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 7 éve reménytelenül szerelmes vagyok valakibe. A "poén" az hogy nem is ismerem és évente csak egyszer-kétszer látom. Miért van ez? Hogy szerethetek egy ismeretlent?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 12. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ismered, akkor miért szereted? a külseje miatt? mert egy kapcsolathoz nem elég a szép külső... sztem tisztázd magadban, hogy miért szereted őt, miért fontos neked, és hogy érdemes-e rá vesztegetned az érzéseidet... vagy ha úgy érzed lenne nála esélyed, akkor elég volt 7 év várakozás, ne habozz tovább:) máskülönben jobb ha elfelejted...
2009. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :) Nem,nem a külseje miatt,az az igazság hogy "sokkal" idösebb mint én. Valamiért vonzodom hozzá. Az meg esélytelen hogy kezdeményezzek nála mert nyuszi vagyok.Ugy gondolom hogy túl jó hozzám.De mással se tudok összejönni mert csak rá gondolok mindig.
2009. ápr. 12. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem eleget szenvedtél, 7 év az nagyon hosszú idő... hidd el, én is olyan bátortalan vagyok, mint te, szóval teljesen megértem, mit érzel... de mégis közel 1 éve együtt vagyok a barátommal:) ha te nem mersz lépni, kérj meg egy közös ismerősötöket, hogy beszéljen vele (én is így jártam el:D és utólag elmondhatom, sikeres volt:P de már bánom, hogy nem én léptem:P:) sokkal jobb lett volna:) ) szóval neked is ajánlom, hogy inkább tedd meg te az első lépést, tudom nagyon nehéz... de már így is eleget vártál ezzel:) én csak jót akarok neked:P:)
2009. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!