Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így van értelme szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így van értelme szerintetek ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel és a haverjaival hülyéskedtünk. Aztán féltékennyé tettük egymást poénnak indult, mondta haverja hogy gyerünk k.rvázni, mondom na uzsgyi.. aztán megöleltem barátnőmet hogy hülyéskedek csak. Erre barátnőm, egyik exéről áradozott, hogy milyen jó pasi meg hogy meglátja és ahh... Aztán ezt reggel szóvá tettem neki, jött azzal hogy hisztizek meg neki ebből elege van. Egész nap alig szóltunk egymáshoz. Este kifőtt a leve és beszélgetni kezdtünk, hogy ez neki sok stb. Mondom de sz.rul esik hogy más csávót jobbnak tartasz. Erre mondja, hogy figyelj.. nekem nem te vagy a jobb de miértelme van jobbal lennem ha téged szeretlek? Ezt ti is így látjátok? Szerintem nekem ő a legjobb és ez a normális..:S Van ennek így értelme??
2011. aug. 11. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, van értelme. Kicsit hülyék voltatok ennyi, minden rendeződni fog, légy türelmes. Általában az ilyeneknek jó vége szokott lenni.
2011. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van:)
2011. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez, hogy nekem nem te vagy a legjobb?:S
2011. aug. 12. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:

A lényeg az,hogy kivel dug a nő.

Veled,vagy a másikkal.

Gond letudva.

Ilyen f@sz vitákba meg nem menj bele.

2011. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt irtad" Erre mondja, hogy figyelj.. nekem nem te vagy a jobb de miértelme van jobbal lennem ha téged szeretlek?"Én ezt úgy értettem, hogy téged SZERET, és még ha nem is vagy tökéletes, neki nem kell az aki jobb nálad, mert téged szeret. Most nem akarom védeni, biztos mind a ketten idegesek, mérgesek voltatok, meg veszekedtetek és ilyenkor vannak dolgok amit az emberek mondanak egymásnak amit lehet nem úgy gondolnak meg minden, és késöbb megbánják. Szerintem szeret, és beszéljétek meg, emigy elhiszem azt, hogy rosszul esett, de szerintem az ilyent meglehet beszélni:)
2011. aug. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinél vannak szebbek és lesznek is.

Én szépnek tartom magam és a pasim se egy csunyaság és ő is mondja h milyen szép vagyok stb.,de tudjuk mind a ketten h vannak nálunk ezerszer jobbak,de mégis egymásnak kellünk,mert szeretjük egymást és kész! :) Ilyenen ne vitázzatok. Nálunk is azért volt ilyen,ilyenkor azt kell mondani,hogy akkor menj nyugodtan hozzá:) Aztán hidd el meggondolja magát az illető:) DE csak nyugodtan mindent!:)

2011. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm. Amúgy persze hogy van nálam jobb. Csak az a rossz hogy neki nem én vagyok a legjobb..:S tehát nekem akkor is a nem tökéletes.. ő a legjobb.:S
2011. aug. 12. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!