Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme az ilyen "kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az ilyen "kapcsolatnak"?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nekem nagyon bejön... Sokat beszélgettünk, néha félreérthető... Kavartam már vele... Sőt itt is aludt már (nemfeküdtünkle)... de én úgy érzem, hogy csak ilyen kavarás szinten maradunk... ami igazából nem is baj mert én majd költözök és távkapcsolatnak nem lenne értelme... De félek, hogy így könnyűvérűnek tartanak jó ez hülyeség, de akkor is... meg kellene ezt vele beszélni, hogy akkor mi is van... mennyire gondolja komolyan vagy nem, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá... egyátalán hozzákezdjek? Vagy hagyjam az egészet? 16/L
2011. júl. 28. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem van!
2011. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem van
2011. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyász vagy az van, meg nagyon "fiatalos" a gondolkodásod.
2011. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!