Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a leghülyébb, legértel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leghülyébb, legértelmetlenebb ok, amiért szakítottak Veled?

Figyelt kérdés
és hogy fogadtad?
2011. aug. 11. 19:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nem bírom a távkapcsolatot..." Huh, hát rohadt nagy távkapcsolat volt, 30 perc kb. a táv. Pff...

Hát eleinte tartottam magam, majd kiakadtam, de összeszedtem magam. :D

2011. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyaraltunk Spanyolországban minden jó volt.De én véletlenül nem pakoltam be fogkrémet,mondom neki elmegyek boltba veszek,mondta dehogy ne butáskodjak itt van egy extra nagy neki-2 hétre mentünk ki.

Hát jó,eljött az este elmentem előtte még fogat mosni és a tubust a közepénél nyomtam ki...Ordítozás kiakadás az ő részéről-én csak nevettem.Aztán reggel tényleg nem direkt,csupán a szokás újra a közepénél nyomtam ki,leordított összeveszett velem,hogy én nem tisztelem az Ő TÖRVÉNYEIT!!!:D:D:D:D XDXDXDXD

Apartmant vett 2 hétre.Második napon hazament,mert szakított velem,odahívtam az egész családomat (+5 fő) hálózsákokkal és egy full extrás apartmanban nyaraltunk még 12 napig . Mellesleg ő fizette!:D

2 hét alatt ott ismerkedtem meg a mostani férjemmel;)

2011. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolón felsikítottam, de az utolsó se kutya! :D :D
2011. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az utolsó durva...Jobb nektek nélkülük.
2011. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez a spanyolországi jó. :D:D:D
2011. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez a spanyolországos tényleg jó! :D még szivességet tett neked mert ott ismerted meg a férjed! :) Szép! :)
2011. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Azóta 6 éve vagyunk együtt:D

Spanyolországi

2011. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
73%
Sablonduma: "Nem benned van a hiba, hanem bennem. Magadba ne keresd, mert úgysem találod meg."
2011. aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Jajj,majdnem van olyan jó mint a fogrémesem!!:D

Kb 13-14 évesek voltunk,első barátom ő az összes létező tengeri herkenytűre allergiás volt.Utálta is a halakat nagyon,valamiért undorodott tőlük.

De jól megvoltunk kicsi korunk óta ismertük egymást.

Nyaranként mindig együtt voltunk egész napokat,és elterveztük hogy holnap kicsit közelebb megismerjük egymást..khm..előtte elterveztünl hogy elmegyünk strandolni,út közben kérdezgetett milyen szexi fürdőruhát vettem tegnap,mondtam nem szexi aranyos,de ő teljesen be volt indulva már délelőtt.

Na megjöttünk a strandra-a fürdőruha kék volt és egy flitterrel kirakott aranyhal volt rajta a seggemen és a mellemen is-erre teljesen kiakadt,hogy ezt direkt csináltam,mert nem akarok vele semmit sem este és el akarom venni az élet kedvét,hisz tudom hogy utálja a halakat minden formában!:D

nagyot néztem és elküldtem a pics-ába:D

aztán csak évekkel később jött a spanyolországi sárc és végül a férjem..nehéz az élet,ha ennyi barommal oz össze.

2011. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez is jó. Haha. :D
2011. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!