Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a leghülyébb, legértel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leghülyébb, legértelmetlenebb ok, amiért szakítottak Veled?

Figyelt kérdés
és hogy fogadtad?
2011. aug. 11. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszett a kabátom :D na ezen én is kiakadtam
2011. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
mert nem lettem emos:(
2011. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nincs kedvem kommentálni az érzést amit akkor éreztem....
2011. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Azt a mindenit de durva, h ezek miatt szakítottak veletek. De jobb is nektek nélkülük úgy látom. :)
2011. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
azért, hogy állítólag nem szerettem a kutyákat :/ mert nem engedtem magamhoz a kutyáit és nembecézgettem....betegesnek tartom
2011. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan tökéletes voltam.Megbízható és kiszámítható.Időm se volt változtatni semmin,amint elhangzott a probléma,már jött is a "tartsunk szünetet" duma...ott már tudtam,hogy vége van...természetesen bármit megtettem volna,de esélyt nem kaptam...6 hónapig én voltam az álom-menyasszony jelölt,és ami szerethető volt bennem,egyszer csak "átneveződött" unalmassá...egyik napról a másikra...én akkor már hetek óta arra vártam,hogy megkéri a kezem...túl szép volt minden...


Az a férfi felépítette az önbizalmamat,aztán le is rombolta...őt már helyretettem magamban...nem illettünk össze és kész...


Viszont magamat nem tudtam helyrerakni...azóta is menekülök minden elől...nagy hévvel belekezdek dolgokba,majd mikor kialakult a rutin,akkor rutinszerűen továbbállok...

2011. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem bulizom, nem iszom, nincsenek menő ruháim és így szerinte nem vagyok férfi. :D


Akkor persze nem nevettem ezen, de így visszagondolva mókás.

2011. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
a leghülyébb az volt hogy ő az olyan pasit szeretne aki körberajongja egész nap
2011. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

egyik:

Letagadta,hogy van más nő a képbe,és csak megmondta,hogy legyen vége.Mondjuk nem voltam belé szerelmes de mégis rosszul esett!

másik:

Azt mondta rájött,hogy az exe élete párja és össze akar vele költözni.Most jön a káröröm rész :D szerencsére az exét is megcsalta valakivel,viszont az terhs lett és el kellett vennie feleségül :D jól megszívta a srác :DDDD

2011. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Devil's Bride ***** válasza:
Nem volt hajlandó elfogadni hogy az Electric Wizard az eggyik legjobb Sátánista Stonerbanda. Reakció? ... Tökön rúgtam.
2011. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!