Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám vele is éreztetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vele is éreztetni?

Figyelt kérdés

Barátnőm jól meg szívatót el ment nyaralni és el hagyott

kb úgy zajlót reggel szeretett Délbe meg már nem...

5 Hónapot voltunk együtt!Én mindent meg tettem érte és még is meg szívatót...pár hét múlva jön haza és mikor haza jön akkor meg beszéljük hogy mi legyen..

Hogy tudnám elérni azt h ő is ugyan azt a csalódóságot érezzen amit én..? nem FOGYATÉKOS válaszókatt kérek!


2011. aug. 10. 19:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem kell lealacsonyodni az ő szintjére és csak azért összeszedni vmi lotyót, h ezzel "megbosszuld", mert ezzel csak azt éred el, hogy ugyanolyan patkány leszel mint ő.

Szard le, ne foglalkozz vele, érezd jól magad, bulizz, csajozz.Hidd el, sokkal szarabbul fogja érinteni az, hogy azt látja, téged nem viselt meg a dolog, mert most nyilván azt hiszi oda vagy érte, és megalázkodsz majd előtte, de az ilyen ezt nem érdemli meg!


21L

2011. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!