Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám éreztetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arc78 kérdése:

Hogyan tudnám éreztetni egy lánnyal hogy tetszik nekem? Nem szeretnék nagyon nyomulni.

Figyelt kérdés
Eddig csak MSN-en beszélgettünk. Elhívott egy valentinnapi bulira de a rossz időjárás miatt nem tudtam elmenni. Szeretném hogy érezze hogy tetszik nekem de nem szeretnék nagyon nyomulni mert azt mondta nem szereti a nagyon nyomulós pasikat.
2010. febr. 23. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj oda rá,de adj rá okot,hogy ős is figyeljen rád. Szórakoztasd,nevettesd meg. Néha kicsit el is fordíthatod a tekintetedet róla,hadd menjen egy kicsit ő is utánad...de persze nem szabad túlzásba vinni:)Ja, és hívd el valahova,úgy már jóval könnyebb lesz:)


Hajrá!

2010. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ma ez a kérdést tette be nálam a kiskaput... -.- bocsi nem a te hibád hanem a mostani k.rva társadalomnak ahol már vannak szabályok hogy hogy nyomuljunk egy csajra meg hogy miket kell mondani -,- wááá csak légy önmagad, mosolyogj, nevettesd meg és egyszerűen mond neki hogy mittudom én elszeretnéd hívni valahova hogy jobban megismerd mint egy barátot, sztem nem vagy már 11 éves.
2010. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mind 2 válasz hasznos volt.
2010. febr. 23. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!