Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám vele is éreztetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vele is éreztetni?

Figyelt kérdés

Barátnőm jól meg szívatót el ment nyaralni és el hagyott

kb úgy zajlót reggel szeretett Délbe meg már nem...

5 Hónapot voltunk együtt!Én mindent meg tettem érte és még is meg szívatót...pár hét múlva jön haza és mikor haza jön akkor meg beszéljük hogy mi legyen..

Hogy tudnám elérni azt h ő is ugyan azt a csalódóságot érezzen amit én..? nem FOGYATÉKOS válaszókatt kérek!


2011. aug. 10. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ép szexen kapna téged. Ennél durvább nincs.
2011. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 DiMalto ***** válasza:
elég ha csak nem foglalkozol vele ha elé állsz és könyörögsz meg lelkizel akkor elástad magad! viritss neki egy uj nöt!!
2011. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

17F vok és hát nem valószínű hogy sex közben pont rajta kapna mert nem nagyon jönne hozzánk ha már dobot..

Igen mondjuk össze szedek egy Új csajt és mivan ha én még mindig ő-t szeretem és nem akarom h vége legyen mert ha össze szedek egy új csajt akkor tuti h nem jön velem össze ismét én csak okosan meg akarom leckéztetni h tudja hogy ha el vesz itt akkor azzal csak ő veszít sokat..

2011. aug. 10. 19:56
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor csak rendezz úgy mindent mintha lenne képben más csaj is, hogy azt higgye nem veszítesz vele sokat
2011. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
helyesírásod csillagos ötös
2011. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 DiMalto ***** válasza:
te nem naon vágod ezt a kapcsolati dolgokat ugye?1. ha el hagy valaki az valoszinü h okkal teszi leg töbször egy harmadik fél miatt! de te tudod én szoltam: pofára fogsz esni
2011. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocs csak most kicsit ideges vagyok...a Helyes Írásét...
2011. aug. 10. 20:02
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocs csak most kicsit ideges vagyok...a Helyes Írásért...csak neked ki javítom ezt is...

Jah szóval ha randi közben tegyük fel rám csörög egy csak hogy szeret meg stb... az úgy jó ? :D

2011. aug. 10. 20:03
 9/11 A kérdező kommentje:
csaj* :D:D
2011. aug. 10. 20:04
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon de én nem olyan fiú vagyok aki szemét módon viselkedik akár kivel még akkor sem ha meg érdemli..
2011. aug. 10. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!