Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemény érdekelne. Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény érdekelne. Szerintetek esélyes?

Figyelt kérdés
156cm és 41 kg vagyok, ez soványnak számít igaz?Esélyem lehet a pasiknál?Minden pasi leszól az utcán,hogy vajon eszek-e valamit :( már nem bírom ezt, teljesen depis lettem az alakom miatt.Félek kimenni az utcára is mert mindenki leszól h milyen vékony vagyok.Mit tegyek?Hízni nem tudok, örököltem ezt a dolgot sajna :((...18/L
2011. aug. 10. 16:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, h vékony vagy! És szard le őket! Az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben!
2011. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél magad alatt, 3-4 év múlva, meg majd ők fogják kérdezni, hogy hogyan csinálod, hogy jó alakod van.
2011. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk, én 43 kg 163 cm vagyok. Nem vonzom nagyon pasikat, de ez nem érdekel, vigasztal a tudat hogy annyit eszem amennyit akarok. De a sport émában kérdezz rá, van valami tömegnövelő edzés, amivel izommal vastagíthatod magad. Kérdezz rá, sajna én nem vagyok otthon a témában.

16/l

2011. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem!
2011. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hallod! szerintem a legnagyobb bajod az nem az, hogy sovány vagy hanem, hogy felveszed a külső tényezőket, behatásokat, meg hogy ki hogy néz rád stb...ne ezekkel foglalkozz, ne érdekeljen ki mit mondd milyennek néz, fogadd el magad, aki szeret az úgyis úgy szeret, és úgy fog szeretni amilyen vagy: ) fel a fejjel, és minden jólesz:)
2011. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok örülni , mert minden egyes ember aki meglát mondja h milyen vékony vagyok.A napokban valahogy nagy nehezen felszedtem 1 kg-t, tornászni is szoktam néha.Sőt még 18nak sem mutatok..és már nagyon unom hogy mindenki emiatt leszól.Lesz@rom más véleményét,de tudom hogy igazuk van és mégis eszem magam emiatt.Teljesen magam alatt vagyok :(
2011. aug. 10. 16:36
 7/14 A kérdező kommentje:
Kösz a bíztatást, kár hogy csak neten vannak ilyen kedves emberek :D tisztelet a kivételnek....
2011. aug. 10. 16:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne legyél:( Lehet, hogy egy kis irigység is van bennük!

Rajtad minden ruha jól áll

2011. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyél szalonnát, körömpörköltel és akkor hízni fogsz. 1 hónapig csak ezt edd. napi 3x. a szívd gallyra megy de legalább leszel vagy 50 kg.
2011. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szíved*
2011. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!