Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az érdekelne hogy erről mit...

Az érdekelne hogy erről mit gondoltok. Vélemény?

Figyelt kérdés
Szednék Brutal Anadrol tesztoszteron növelőt mellé ProMass tömegnövelőt CreaTOR-t Mega Amino 3200-at Vitajoy-t Nitric Oxide-t meg edzés utánra valami szója-proteint. Ez nagyon sok lenne egyszerre?? 17/F 182 magas és 72 kiló vagyok nehezen növő alkat...:/
2011. szept. 18. 00:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Májad és veséd súlyosan károsodhat.

És hallgatnak ugyan róla, de nem csak a termékenyítőképesség (az élő spermák száma), hanem maga a szexuális vágy és a közösülési képesség is romlik - többnyire visszafordithatatlanul.

Ne az eladóktól kérdezz erről, és ne is a cimkét olvasd el rajta - mert azok értelemszerűen el akarják adni a terméket. Keress olyanokat, akik már évek óta ilyeneken élnek. Különosen az első kettő a veszélyes.

(csak zárójelben: szerintem a 182 cm-hez a 72 kg tökéletes)

2011. szept. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
a promass-ban mi az egészségtelen? a tesztofokozó tényleg felesleges
2011. szept. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 dirtboy ***** válasza:

anadrolt verd ki a fejedből 17évesen semmi szükségen nincs rá.

én tapasztalat szerzésből kipróbáltam az anadrolt 21évesen és nem éreztem szinte semmit.

a tesztó fokozók a 30feletieknek van kitalálva a te tesztó szinted pedig még most fog a maximumon dübörögni és azt nem fogja neked még feljebb tornázni az anadrol.

2011. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Értem akkor az anadrolt dobom köszi a válaszokat. :)
2011. szept. 18. 15:11
 5/21 anonim ***** válasza:

egy részt, 1. válaszoló érdekelne miről beszélt?


másrészt, lehet abban valami, hogy a tesztó fokozó még fölösleges, de a többi simán mehet ha rendes étrended van és komoly edzést csinálsz.

2011. szept. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
17 éves 182 centiméter magas és 72 kiló vagy??? Nehezen növő alkat??? te teljesen tiszta vagy? minek akarod tönkre vágni az életed mindenféle szarral? Anyám borogass! menj elme orvoshoz!
2011. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72 kiló (ha muszáj elszakadni a valóságtól, és a tömegen és testmagasságon kívül egyéb jellemzővel nem számolhatunk..) akkor korrekt 180 valahány centihez. én is 70 valahány kiló vagyok.. valamikor tudtam hogy 75 kiló voltam 187-8 centivel, gondolom azóta sem nagyon fogyhattam, és ezt a testalkatot minden gond nélkül fel lehetne még tornázni a Kérdező tápkiegjeivel 90kg-ra és fölé, tehát megtűrne egy kissé izmos test még 15+kg izmot, simán.
2011. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Ne legyél buta...a tesztoszteron által pumpált izmos nagyon szarok és mindig ott lesz a tudat hogy nem igaziak csak a szer teszi...ajánlom figyelmedbe a fegyencedzés cimű könyvet amitől ha nagyobb nem is leszel sokkal de rövid időn belül(érts mittomén félév) te leszel a suli legerősebb embere ha pedig folytatod még feljebb lehet menni...és gyönyrű szálkás tested lesz amiben az a jó hogy a pumpált test csak bizonyos csaj rétegnek tetszik de egy egészséges szálkás test mindenkinek bejön szinte.
2011. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 dirtboy ***** válasza:

16:01

régen szar már neked ha az egész edzést csak csajok miatt csinálod nem pedig magad miatt.

amit meg a kérdező leírt arról meg fogalmad nincs hogy hogy működnek.

nincs köztük egy szteroid sem,azt sem tudod mi micsoda,benned az él hogy ha tápkieg akkor az szteroid és felfújt izom.

2011. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
A-a félreértesz ...én nem csajok miatt csinálom de én az ő fejével gondolkodom...és valószinűleg hogy jópár százalékban őt az motiválja..ami nem baj mert motivácios erőnek megteszi az is :D
2011. szept. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!