Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az érdekelne hogy erről mit...

Az érdekelne hogy erről mit gondoltok. Vélemény?

Figyelt kérdés
Szednék Brutal Anadrol tesztoszteron növelőt mellé ProMass tömegnövelőt CreaTOR-t Mega Amino 3200-at Vitajoy-t Nitric Oxide-t meg edzés utánra valami szója-proteint. Ez nagyon sok lenne egyszerre?? 17/F 182 magas és 72 kiló vagyok nehezen növő alkat...:/
2011. szept. 18. 00:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

az tök jó, hogy a Kérdező szemszögéből tudod látni a témát, az talán kevésbé, hogy fingod sincs a témában.

nem fogom azt írni, hogy sz.ar a fegyenc edzés, de ezzel a tudásbázissal komolyabb témába vagy ne menjünk bele, vagy kerüljük is el jó messzire.

2011. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Képzeld van a témában...de én azt javasoltam amiből még haszna is származik az életben ..irhatnék 6 hónap alatt terminátornak kinéző edzéstervet is de majd idővel ha nem nyomja továbbra is ugy néz ki majd mint egy elcseszett lufi...és inkább erős legyen mint "nagy"
2011. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 dirtboy ***** válasza:

jójó de attól még nem kell azt mondani hogy a fent említett termékektől felfújt izmai lesznek mert ez nem igaz.

az anadrol az tesztoszteron serkentő ami azt jelenti hogy a saját tesztoszteron termelésedet serkenti és nem pedig külső máshonnan származó hormon jut a testébe mint a szteroid készítmények.azért ez óriási különbség.

creaTOR egy kreatin készítmény,a kreatin megtalálható sok ételben amit te is eszel.

promass az egy tömegnövelő ami táplálék por formájában.

nem más mint sok szénhidrát és egy kevés fehérje,ezen kívül kicsi zsír meg pár vitamin nagyjából ennyi nem több. lényeg a gyors tápanyaghoz jutás edzés után,mert ezek gyorsabban emésztődnek mint a szilárd táplálék.

mega amino 3200,az nem más mint fehérjepor ossze préselve tablettává,sok értelme nincs,haszna fogyókúránál van hogy kevesebb izmot veszítsünk.

nitric oxide egy nitrogén-oxid fokozó ami arra jó hogy tágítja egy kicsit az ereket ezáltal bedurranást fokoz és így jobb az izom tápanyag és oxigén ellátása edzés közben.ennyi az egész.

nincs ezekben semmi káros anyag,vagy szteroid vagy hasonló hülyeség.

ajánlom figyelmedbe ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY

2011. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 dirtboy ***** válasza:
a jójó-t a 16:16 hozászolásodhoz írtam,nem láttam hogy azóta már zajlanak az események
2011. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

akkor ne haragudj a "vádért".

csak ez a "tesztoszteron-pumpált izmok"-ból értettem akkor félre. alapvető, hogy a hormonszint kihatással van az izom épülésre (is). ennek semmi negatívumát nem ismerem, mindenkinél létező dolog. valaki rá segít, és izomnöveléshez megfelelő edzést / étrendet követ, akkor persze fejlettebb izomzatot érhet el. aminek nem lesz nagy funkcionális ereje, de ez már a saját döntése.

mint ahogy szerintem az is szubjektív, hogy kinek mi néz ki jobban: leszálkásított vékonyabb ember, vagy leszálkásított izmosabb. vagy zsíros :)


illetve ha az erőket mérjük össze, elvégre a fegyenc azt ad, funkcionális erő-növekedést, akkor már szerintem az az erősebb, aki jobban üt pl. torokra. én 2 éven át fejleszthetem magam a fegyenccel, ha egy nálam sokkal gyengébb izomzatú ember torkon üt, bizonyos értelmezés szerint ő lesz az erősebb, tehát ez nagyon összetett téma.

2011. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Hát ha igy nézzük persze igazad van...de hát izomnál erősebb a golyó ennyi erővel xDD... hordj azt magadnál ne gyúrj xD
2011. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

néhány testépítő ismerősöm van, .. néhány.. azért akadnak, egyikük sem azért edz, hogy ő legyen a legerősebb, vagy egyáltalán, hogy az erejét maximalizálja, legalábbis tudtommal.


5m-es távolságban a kés a legveszélyesebb fegyver (öngyilkos robbantást leszámítva) én ezt hordok. nagyobb távolságból meg fedezéket keresel a pisztoly elől :D

2011. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

.Aczél. 14:49-kor

Első válaszoló vagyok.

A 35-40 éves pácienseimről beszélek, akik kb 5-10 éve abbahagyták a supplement-fogyasztást, és most a barátnőt szeretnének MEGTARTANI, gyermeket, családot.

Csak nem megy a szex, nem működik a mesterséges megtermékenyítés (mert alig van élő sperma)

És még csak 40esek, vagy annyi sem. Fiatalok még, de már "öregebbek" egy hetvenévesnél. Sajnos.

Csak erről mindenki "elfelejt" beszélni.

2011. szept. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

de a dietary supplements = kaja.

most No fokozó stb. ezekben nem vagyok biztos, lehet utána nézek.. lehet nem. de esélyes hogy igen (konkrétan az összetevőire vagyok kíváncsi)


tömegnövelő, amino, creatin, vitamin egyértelműen "speciális élelmiszer"

2011. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Látom elvoltatok :D a teszto fokozót többek tanácsára kivettem a kosárból :DD nah elmondom a kérdező szemszögéből hogy mért kondizik :D Mert utálok így tükörbe nézni hogy mindenhol szinte csak csont vagyok :D nagy erőre nincs szükségem csupán annyit akarok hogy legalább az M-es méretű ruhák kifeszüljenek rajtam :D A csajok miatt télleg hülyeség csinálni...:D ráadásul nincs is rá szükségem :D
2011. szept. 21. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!