Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom.

Szerintem nincs nagy baj a külsőmmel 170 cm magas vagyok,70 kg szerintem ez lehet a baj ,hogy kövér vagyok.Hogyan tudnék lefogyni?Vagy ha nem a kövérség az ok akkor mi. Szőkés barna hajam van és barna szemem ja és szemüveges vagyok.Nagyon szeretek énekelni és szerintem jó hangom van.Nem is igazán vagyok félénk.Akkor meg mi a baj velem?


2011. aug. 10. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia :)


Én is 14 vagyok, úgyanígy nézek ki,csak nincs szemüvegem és én 170 centivel 61 kiló vagyok és sajnos nekem sincs barátom,. Én is vágynék a szerelemre, voltak is fiúk akik próbálkoztak, de nincs értelme úgy járni vkivel ha nem kedveled, szóval én is egyedül vagyok. De gondolj bele! Még csak általánosba járunk! Kilencedikbe úgyis több lehetőséged lesz a fiúkeresésre! :D


Remélem segítettem :)


Đóri

2011. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon szép vagy!
2011. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2011. aug. 24. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!