Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és még soha nem volt barátom.

Szerintem nincs nagy baj a külsőmmel 170 cm magas vagyok,70 kg szerintem ez lehet a baj ,hogy kövér vagyok.Hogyan tudnék lefogyni?Vagy ha nem a kövérség az ok akkor mi. Szőkés barna hajam van és barna szemem ja és szemüveges vagyok.Nagyon szeretek énekelni és szerintem jó hangom van.Nem is igazán vagyok félénk.Akkor meg mi a baj velem?


2011. aug. 10. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az az ok, hogy 14 éves vagy és hova akarsz sietni? Én 19/F vagyok és nincs barátnőm, de mi van akkor?
2011. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én 165 cm mellett vagyok 72 kiló, én is szemüveges vagyok, és mégis van barátom. Ez butaság, hogy kövér vagy. Csak nem vagy csontkollekció, ennyi. Sőt, az még igazából jó is, ha egy lányon van mit fogni, és nem olyan, mintha egy adag ropit ölelgetne az ember.


Nincs veled semmi baj. Maximum az, hogy nagyon rágörcsölsz erre a "legyen végre barátom" témára. Nem kell annyira hajtani a pasikat, lányzó. Nyugodtan barátkozz velük, de ne mindig csak azon járjon közben az eszed, hogy hogyan lehetne összeszedni őket. Ez amúgy is az ő dolguk, nekik kell lépni, ők a pasik, 21. század ide vagy oda. ;)


Amúgy meg 14 évesen bőven ráérsz még ezzel. Én 19 éves voltam, amikor az első KOMOLY kapcsolatom kialakult, és azóta is együtt vagyunk. :)


21/L

2011. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
legyél vagány keltsd fel a fiuk figyelmét az is lehet hogy kövér vagy fogyjál le egy kicsit, legyél minden hülyeségbe benne
2011. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Biztos vannak akiknek tetszenél, 14 évesen 170 centi és 70 kiló, valószínű hogy kicsit duci vagy, de ez sokaknál nem hátrány, sőt, ugyanakkor elképzelhető hogy hajlamos vagy a hízásra tehát erre a jövőben próbálj figyelni, nem tudom hogy milyen a csontozatod, de alapjában véve a 170 centihez egyáltalán nem tartom vészesnek a 70 kilót, de mondom, hogy kezdjél sportolni valamit ha úgy érzed hajlamos vagy a hízásra, mert ha úgy vagy 70 kiló hogy nem sokat eszel, akkor valószínű hajlamos vagy a hízásra, ha meg sokat eszel, akkor más a helyzet, mindenesetre a testalkatod miatt nem kell aggódnod, én ismerek olyat aki 14 évesen 160 centi és 75 kiló, és nem néz ki többnek 60-nál, tehát ezt nem lehet így meg mondani.
2011. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az egyetlen egy baj, hogy túl fiatal vagy. Emellett meg nem sok mindent írtál a belső tulajdonságaidról. Nem csak a külső a fontos.
2011. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Járjál naponta mininum 2 km-t futni, akkor pár hónap alatt lefogysz. ( mi most edzőtáborban egyhuzamban futunk 6-7 km-t :D )

Aztán ismerkedj fiúkkal ha bejön valamelyik, akkor szemezzetek, beszélgessetek sokat, mosolyog rá gyakran... ha a fiú bátor akkor elhìv. Az a lényeg h legyen önbizalmad, fogadd el magad, ismerkedj, légy nyitott.

2011. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát sokak szerint kedves vagyok meg megértő.Sok fiúval is jó barátságba vagyok de aki tetszene nekem az csak barátként tekint rám én pedig többet szeretnék nem csak barátságot.

És úgy érzem beleszerettem abba a fiúba.Kérlek segitsetek hogy ne csak barátként tekintsen rám.Mit tudnék tenni?

2011. aug. 10. 12:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézhetsz ki. Jó alakod lehet, és a 70kg-hoz már szép arcod is. A szemüveg is szexi. Semmi okod nem lehet panaszra. Szerintem:)
2011. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nem nézek ki jól

[link]

2011. aug. 10. 13:04
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem se:D
2011. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!