Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alltok hozza hogy pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alltok hozza hogy pasitok 4x annyit keres mint te? Bövebben

Figyelt kérdés
baratom kiment ausztriaba dolgozni, igy bealdozt a hetköznapokat, ottkinn nem foglalkoznak vele, neha kap valami csicska irodai melot, es ez eleg neki, en meg tenyleges meloert alig kapok valamit... ez nem bantana titeket, na persze itt nem az eltartott csajokat kerdeznem, mert mi kezdetekböl nagyjabol felesben költekeztunk, de neki a többöl könnyebb...
2011. aug. 8. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:

attól még hogy többet keres nem azt jelenti hogy fele-fele arányban kell költeni, majd ha a férjed lesz akkor...

te is menj ki akkor Ausztriába vagy vmi, ne tőle lejmold el a plusz keresetét.

2011. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szó nem volt lejmolásrol, hanem inkabb az van h nem enegd annyit hozzatenni ameddig ennyit, most a fele fele inkabb 80-20 az ö javara, de nem "lejmolom"
2011. aug. 8. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi vaaan? Náluk is a pasim többet keres, főleg, hogy gyeden vagyok, de minket nem zavar. Örülünk a pénznek.
2011. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ausztria jobb megélhetést biztosít, ebben nincs semmi gáz. :) Én is itt élek, 19 vagyok, BMW X6-al, mert a szüleim gazdagok. De nehogy azt hidd hogy én nem voltam sosem szegény :))
2011. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:31


Szia!


Van barátnőd?


Puszcsi!

2011. aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%-os vagyok, és perpill nincs :) Írj Privát üzenetet, ha akarsz ismerkedni :D
2011. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kell?


Üdv: Ati

2011. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
LOL :D Inkább ne írj :DD
2011. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:-)))))))))))))
2011. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

LOL Mi megy itt :):)


Válaszolva: nem. miért bántana, ha mindketten dolgoztok, ráadásul közösből éltek!!

2011. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!