Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit tennétek, ha a pasitok smárolt volna egy buliba egy másik csajjal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel bevallja, megbocsátanátok neki és kapna még egy esélyt vagy "aki egyszer megteszi megfogja tenni többször is" elven dobjátok? Hogy állnátok hozzá a dologhoz?

Értelmes válaszokat várok.


2011. jún. 5. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatbol irom hogy a csokot az elejen nekem is be vallotta a volt parom de az agyas dolgait csak szakitasunkor.tehat aki egyszer meg teszi megteszi tobbszor is.
2011. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.. Részeg volt? Emlékszik a csókra? Könyörög a bocsánatomért vagy sem..Milyen volt előtte a viszonyunk..Mennyire voltam hozzá bizalmas.. Látszik rajta hogy tényleg megbánta.. És én nagyon szeretem akkor megbocsátok.


MÁSRÉSZT ha már egyszer megcsalt soha többet nem tudok úgy megbízni benne mint elotte. Még ha tobbet nem is csalna meg.. Es ha egyszer megcsalt az azt jelenti hogy nem o az Igazi, akkor minek pazaroljam rá az időmet?

Mert olyat keresek aki tisztel anniyra hogy nem csal meg.. Szóval keresek mást.

2011. jún. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
13:05-ösnek meddig voltatok együtt azután hogy megtudtad és a csókot akkor megbocsátottad?
2011. jún. 5. 13:09
 4/9 anonim válasza:
megbeszélem vele. de azért vigyázok. ha egyszer megtette megteszi többször is.
2011. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyit ivott? Megbocsátanék neki, mert bevallotta, mert hozzám jött vissza és mert tudom, hogy ha azt mondja megbánta tényleg úgy van. Mi már túl régóta vagyunk együtt ahhoz, hogy egy csók miatt eldobjam magamtól az életem értelmét. Onnantól pedig mégjobban törekednék rá, hogy mindenben tetszek neki..stb..
2011. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13:16-os vagyok.. azt kihagytam, hogy és persze nyitott szemmel járnék, tehát a bizalom azért megtörne egy kicsit.. De nem dobnám el magamtól.. Ha szex lenne az már más kérdés..
2011. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kidobnáám.:/
2011. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én meg bedobnám. 3as partyba...
2011. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én biztosan megbeszélném vele kettesben és sírva fakadnék, csak mert tudom, hogy utálja, ha sírok.


Nemtudom. A helyzet adná. De szerintem sokkal "lazábban" venném a kapcsoaltunkat. Flörtölgetnék, hagynám, hogy buliban letapizzanak.

2011. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!