Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kerülök olyan lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülök olyan lányok közelébe akik elérhetetlennek tűnnek?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete találkoztam egy lánnyal, kedves, intelligens és bár nem hiszek a szerelem első látásra dologban, de talán itt az volt. A közös ismerősünktől próbáltam elkérni a telefonszámát, de ő azt mondta, hagyjam nem az estem. Amikor sokadszorra kértem, mutatott egy weboldalt, ahol ő volt (igaz kitakart arccal) egy szexpartner hirdetés oldalon. Én regisztráltam ezen az oldalon csak hogy levelezzek vele (persze álnéven) ő válaszol is ha nem azonnal és azon a napon, de kedvesen beszélgetni szoktunk. Sokszor eszembe jut a lány, de ennyi, többet nem merek tenni. Ti is ennyiben hagynátok? Semmi értelme az egésznek ugye? Mit lépjek?
2009. ápr. 10. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért tetted fel a kérdést, mert te is tudod, hogy valami nem stimmel. Ha ő lenne a nagy szerelmed, nem lenne ennyire kérdéses saját magad számára is. Én bár nő vagyok, szóval nem tudok férfi aggyal gondolkodni, de tuti nem foglalkoznék egy olyan emberrel, aki szex oldalon hirdet. Te ha jól értem komoly kapcsolatra vágysz. Ilyen embertől ezt úgysem kapod meg. Van rengeteg olyan férfi, aki mindig elérhetetlen nőkhöz vonzódik, de ez tudat alatti önkínzás. Próbáld meg a szépet és a jó egy "hétköznapi" lányban meglátni.
2009. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba, az ott hirdetők tényleg csak szexet akarnak, vagy épp összejön veled, de ki fog használni...Ezek a nők a szó szoros értelmében rib@ncok...

Én egyszer összejöttem egy ilyen lánnyal, bár nem tudtam, hogy milyen "szakmát űz"...Rendben ment minden, úgy hittem, majd egyszer (2 hó után) az egyik közeli haverom megmutatta, hogy fent van... Számonkérés következett, hogy ez mi...Azt mondta, hogy munka...Az munka, hogy szétb@sz@tja magát??? Kérdem én... Az eredmény 2 hónap alatt 12 megcsalás a részéről, a "mukájából" kifolyólag, nekem meg pokoli kínok, 1 hónap kemény alkoholizmus, és sikerült azt is elérnie, hogy ne bízzak a nőkben... Én csak lebeszélni tudlak róla, az ilyenek ha azt is mondják, hogy abbahagyták, nem igaz, hajtja őket a pénz!!!

23/F

2009. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. kicsit megnyugodtam az olvasásuktól.
2009. ápr. 10. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!