Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan férkőzzek a közelébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan férkőzzek a közelébe szerintetek?

Figyelt kérdés
Na szóval, van egy pasi, aki nagyon bejön, és tippek kellenének, hogy hogy lehetne vele összehozni egy randit.Ő nem ismer engem, és fogalma sincs róla, hogy tetszik nekem(arról sem, hogy létezem).Viszont tudom az emailcímét, és a telszámát is.Hogy induljak szerintetek?Nagyvárosban lakunk, tehát a véletlen összefutás teljesen kizárt, és azt sem tudom, hova jár szórakozni.
2010. dec. 13. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
gyalog
2010. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De honnét ismered? Akitől megvan a száma,rajta kersztül ismerkedj. Ne támadd le szerintem.
2010. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A telszáma meg az emailje az iwiwen van fent.Úgy, hogy egyszer láttam valahol, és aztán kinyomoztam a nevét.Nincs közös ismerősünk sem.
2010. dec. 13. 15:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jó nyomzó vagy,ezt is biztos megoldod!;)
2010. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

véletlen telefonhívással vayg véletlen érdekes emailt írva neki is lehetne

ha veszi alapot és poénnak veszi nyert ügyed van

írj neki egy érdekes emailt vagy smst...

ha érdekes amit írsz akkor tuti kiváncsiságból is visszaír vag yvisszahív és már van egy ürügy ami miatt beszéljetek vagy esetleg találkozzatok

persze scak semmi pajzán dolog, inkább légy elsőre érdekes.. hidd el, pasi vagyok és vevő lennék az ilyesmire

33 F

2010. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos vannak fönn a teten erre is tippek.
2010. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen ám,de az a baj, hogy lehet, h van barátnője is.Ezt is ki kéne valahogy deríteni, mert az nincs fent sehol.
2010. dec. 13. 15:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Ó hát,az mindegy. Majd megtudod a válaszaiból.Különben is lehet,hogy van neki,de boldogtalan,ez meg milyen romatnikus,hogy ismeretlenben belészerettél. Inponálna neki! :D ;)
2010. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
legyél bátor és írj neki, ha elszalasztod csak bánni fogod.
2010. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ok, az tuti, hogy írok neki, de mit kéne?Pasik, nincs vmi jó ötletetek?Vmit, amivel nem riasztom el, de elég hatásos.:-)
2010. dec. 13. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!