Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan férkőzzek a közelébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan férkőzzek a közelébe szerintetek?

Figyelt kérdés
Na szóval, van egy pasi, aki nagyon bejön, és tippek kellenének, hogy hogy lehetne vele összehozni egy randit.Ő nem ismer engem, és fogalma sincs róla, hogy tetszik nekem(arról sem, hogy létezem).Viszont tudom az emailcímét, és a telszámát is.Hogy induljak szerintetek?Nagyvárosban lakunk, tehát a véletlen összefutás teljesen kizárt, és azt sem tudom, hova jár szórakozni.
2010. dec. 13. 15:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ezt írd neki: "még nem árulhatom el a nevem, meg kell várnom mííg halálosan beleszeretsz a telefonszámomba xD
2010. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem először derítsd ki hogy van-e barátnője,a legjobb szerintem ha tiszta lappal indul egy kapcsolat,neked se lenne jó ha egy esetleges szakítási procedúrával indulna,meg exbarátnős hisztivel...

meg azt se felejtsd ha most kitalálsz valamit amivel érdekesnek mutatod magad,később is teperned kell,hogy azt a csajt hozd,akiként bemutatkoztál neki,mert ha így tetszel neki,később is így akar majd...

sok szerencsét!

remélem szabad a pasi...

de pl iwiwen is írhatsz neki,aztán,ha mégis buktad nem olyan cikis mégis,mintha már személyesen ismered...

2010. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
kérd meg az egyik fiu barátodat hogy ismerkedjen meg vele ő azután majd megmondja neked hogy ven-e barátnőlye vagy nincs
2010. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!