Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy férkőzzek jobban a közelébe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy férkőzzek jobban a közelébe?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác elég régóta már. Ismerem teljesen kiskorom óta, de általános suli után másfele vitt a sorsunk. Levelezgettem vele pár napja, msnen is beszéltünk, de nem igazán volt téma. Ha vele beszélek teljesen megfagyok. Régen váltotta ki ezt belőlem pasi.


Ti mit csinálnátok a helyemben? Hogy "nyomulnátok", hogy észrevegye, h akartok valamit? Mit csináljak? :(


2010. máj. 20. 14:02
 1/8 A kérdező kommentje:
egyébként 20éves vagyok
2010. máj. 20. 14:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Találkozzatok. A "nyomulást" meg mindenki észreveszi. Ugyanúgy, ahogy te.
2010. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

hasonló érzésem van nekem is régi középiskolámból egy lány iránt, nem is baj, ha az embernek igazán tetszik valaki.


én nem tudok vele összejönni, mert ugyanúgy nincs közös témánk, ezért értelmemmel lemondtam róla, mást választottam, aki iránt hasonlót érzek és tudok vele beszélgetni is, a lényeg hogy az érzés viszont megmaradt. :)


27f

2010. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha éppen van valami dolgod, akkor hívd el azzal az ürüggyel, hogy nem szeretnél egyedül menni. Aztán beszélgettek egy csomót, jól érzitek magatok és majd idővel alakulgatni fognak a dolgok... szerintem. 18/F
2010. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Utolsó válaszoló! Te minek örülnél, hova hívna el egy csaj? :D


Úristen, tudom, hülye vagyok, megértem, ha hülyének néztek :D

2010. máj. 20. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Ú bocsi, hogy ilyen későn írok. Szóval nekem tök mindegy lenne, hogy hova hív el egy lány mert ha ő hív el akkor csak elkísérem végülis, tehát bárhova:) Viszont ha te egy konkrét helyre gondoltál, akkor nem ártana kiderítened, hogy mit szeret csinálni. Én pl szeretek csak úgy sétálgatni vagy biliárdozni vagy beülni egy nyugisabb helyre... Na, de persze én nem ő vagyok azért kell megtudnod hogy neki mihez lenne kedve:) Üdv és sok sikert!!!
2010. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem odaírni, hogy olyan dolgot ne válassz amit te nem szeretsz mert annak semmi értelme:)
2010. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D Köszi, de már letettem róla, mert nem úgy tűnik, mintha úgy érdekelném... :S
2010. máj. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!