Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem, azt állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem, azt állandóan hogy el akar hagyni? Más is érez így?

Figyelt kérdés

Kiegyensúlyozott párkapcsolat ellenére ha külön vagyunk a távkapcsolat miatt, azt érzem, hogy el akar hagyni a barátom


Pedig elég valószínű, hogy alaptalan,nagyon ritkán vitatkozunk, de általában hajlunk a kompromisszumra


Az a vicc hogy Ő is attól fél, hogy elhagyom. Mi a megoldás erre?


2011. aug. 7. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Többet kéne egymással beszélni mobilon vagy irogatni egymásnak, hogy megnyugtassátok egymást, szeretitek egymást.hu de sokszor irtam h egymás :D egymásegymásegymásegymásegymásegymásegymásegymás
2011. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Skypolni mindennap, meg sokszor írjuk h szeretlek ilyenek
2011. aug. 7. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért érzed mert még nem szoptad le
2011. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt és a sex nagyon jól müködik
2011. aug. 7. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt amúgy csak egy viccnek szántam de ezek szerint nem az:)

Nem lehetséges az hogy egymásra untatok csak nem valljátok be?:S

2011. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem... Mert érzem hogy nagyon szeret, és én is imádom, már szinte rajongok érte :$
2011. aug. 7. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az a baj, hogy nem beszélgettek eleget. Nem a beszélgetések mennyisége, hanem a minősége a fontos! Beszélgetni lehet egy ismeretlennel is teljesen hétköznapi dolgokról órákig. De ha valaki igazán a társad, akkor a beszélgetéseiteknek bensőségeseknek kell lenniük. Ettől érzi az ember, hogy valóban társaként kezeli a másik. És ha köztetek megvan a bensőséges viszony, akkor mindent meg fogtok tudni beszélni egymással. Minél közelebb kerül két ember egymáshoz (és minél közelebb engeded magadhoz a társad) annál erősebben fogjátok érezni az összetartozást!


Hidd el, hogy tapasztalatból írom ezt! Egy éve vagyok együtt a párommal és az elején rengeteget aggódtunk azon, hogy vajon megfelelőek leszünk-e egymásnak. Eleve így ismerkedtünk meg. Ő félt, hogy nekem nem tetszene, én féltem, hogy nem tetszem neki. Aztán hónapokkal később megint láttuk egymást ugyanazon a szórakozóhelyen és akkor hosszas szemkontaktus után mégis leszólított. Az első hónapokban pont ez a bizonytalanság volt a kapcsolatunkon. Mindketten nagyon szeretjük egymást és mindig attól féltünk, hogy a másiknak nem felelünk meg. Pedig nagyon is!


Szerintem teljesen normális egy kis aggódás, hiszen akit szeretsz, azt nem akarod elveszíteni és valószínűleg ezért félsz te is. De hidd el, ha folyton azt érzi rajtad a párod, hogy bizonytalan vagy, ő is bizonytalanná válik! Legyél kicsit határozottabb és legyen önbecsülésed és merd elhinni, hogy szeret téged és igenis összetartoztok!

2011. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De mitől bensőséges egy beszélgetés?


Mert van mikor kiönti nekem a lelkét, van mikor én is neki, van mikor csak nevetgélünk

2011. aug. 7. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól bensőséges, hogy nem csak hétköznapi dolgokat tudtok megbeszélni egymással, hanem őszintén tudtok a kapcsolatotokról beszélgetni és érzed, hogy bármiben számíthatsz rá! Ha pl. megemlíted neki, hogy aggódsz valami miatt, akkor a reakciójából könnyen megfejthető, hogy mennyire vagy fontos neki. Ugyanis ha érdeklődő lesz és segít eloszlatni az aggodalmadat, akkor minden bizonnyal szeret téged és megoldást akar találni a problémára. Ha viszont érdektelen lesz a témát illetően, akkor nem túlzottan érdeklik őt az érzéseid.

Egy kapcsolat szerintem akkor mondható komolynak, ha valóban mindent meg tudsz beszélni a pároddal!

Sokan hajlamosak összekeverni a dolgokat és azt hiszik, hogy csak azért, mert már hónapok óta együtt vannak, mindent tudnak a párjukról. Ez épp olyan, mint amikor az emberek nem tesznek különbséget a haver és a barát között, pedig óriási különbség van!

Kicsit elkanyarodtam az eredeti kérdéstől, de remélem érthető!

2011. aug. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!