Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel térítsem jó belátásra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel térítsem jó belátásra a húgomat?

Figyelt kérdés
1,5 éve együtt van a barátjával. A húgom 16 éves a barátja 20 lesz. Eleinte semmi bajom nem volt a barátjával, mert mindenkivel jól kijött. Most egy pár hónapja viszont teljesen megváltozott és ki sajátítja magának a testvéremet. Nem engedi, hogy találkozzon a barátaival ezért már szinte alig van más neki a pasiján kívül. Nem engedi neki, hogy elmenjen bulizni, szórakozni a barátaival. Szinte minden nap nálunk van a srác vagy a húgom van nála és nagy a szerelem. Amikor én akarok valamit megbeszélni vele azt sem engedi neki, mert ha elkezdek mesélni valamit neki akkor elrántja és lesmárolja. Igazából a húgom most lesz*r mindent és mindenkit, ami nem a pasijával kapcsolatos. Már szinte nincs is egy barátja sem pontosan ez miatt, hogy nem találkozik egyikkel sem hónapok óta, ha hívják még a telefont sem veszi fel, mert a barátja megsértődne ez miatt:S Én nem szét akarom őket választani, mert ez nem rám tartozik, de jót akarok neki és nem szeretném, hogy ha már elmúlt a szerelem, akkor ott maradjon egyedül barátok nélkül. Próbáltam már vele erről beszélni, de egy az, hogy szinte mindig ott van vele a pasija, így ugye nem lehet a másik meg az, hogy egyáltalán nem érdekli ez most..
2011. aug. 7. 12:34
1 2 3
 11/22 napietus ***** válasza:
sokat nem tehetsz. majd rájön, hogy a pasija egy idióta, bár azt csodálom, hogy ez 1,5 év alatt nem esett le neki.
2011. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ezt a húgodnak magától kell megtanulnia.Ha próbálod jobb belátásra bírni,akkor mégjobban megsértődik rád és csak jobban eltávolodtok egymástól.

Hagyd,hogy élje a kis világát. Hidd el, nemsokára csalódik a pasijában és majd hozzád fog rohanni vígasztalásért,és egyből a régi barátaihoz is visszakönyörgi magát!

2011. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Végül is én sem értem, mert régebben ő is járt oda. Itt az a fő gond, hogy velünk lenne a húgom és nem vele.


13.19esnek pedig azt mondanám, hogy ha felhozok egy olyan példát, hogy kislányok félmeztelen képeket raknak fel az internetre, mert szerintük az a helyes attól te még tudod, hogy ez egyáltalán nem az. A húgommal amúgy régen mindent megbeszéltünk egymással ismerem a barátait is, hozzám jönnek kérdezősködni, hogy nem tudom e hogy a srác miért nem engedi velük sehova? Pedig elég értelmes lány, ezért nem értem a helyzetet:S

2011. aug. 7. 13:32
 14/22 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem engedi?

Mi van ha a húgodnak ez jó?

2011. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 napietus ***** válasza:
én se értem, egy értelmes lány hogy viselkedhet így :S 16 évesen a szüleitől kéredzkedjen, nehogy már egy pasi "nevelje". apropo, szüleitek mit szólnak?
2011. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

13.35 úúristen. Szerinted, ha a húgomnak jó lenne akkor ide jöttem volna és tanácsokat kérnék? Volt, hogy mondta nekem, hogy úgy eljönne velünk csak sétálni, de nem akar ebből veszekedést.


A szüleink nem is tudják. Anyukám meghalt, apa Németországba dolgozik 3 havonta jön csak haza nem sok időre, és mivel kettőnk közül én vagyok az idősebb, felelősséggel tartozok érte és nem szeretném, ha kihasználnák stbstb..

2011. aug. 7. 13:41
 17/22 anonim ***** válasza:
Akkor oltsd le a 20 éves kis taknyost. A húgodnak még nem való kapcsolat.
2011. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 napietus ***** válasza:
ja, tedd helyre a pasi agyát. mondd meg neki, ha sürgősen nem tér észhez, csúnya vége lesz, és Te nem egy 16 éves kislány vagy, akit tud manipulálni.
2011. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ezt már nagyon régen megtettem volna. De a tesómat azért nem szeretném magamra haragítani, mert biztos, hogy elpanaszolná neki, hogy én "ok nélkül" letámadtam.
2011. aug. 7. 14:15
 20/22 anonim ***** válasza:
Hárman beszéljétek meg.
2011. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!