Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen azért, hogy józan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen azért, hogy józan belátásra térítsem, s legalább ésszel felérje kettőnk együvé hiábavalóságát?

Figyelt kérdés

Szervusztok. Én egy Tizenéves visszahúzódó lányzó vagyok, aki sokkalta inkább elzárkózik a csürhültségből, mintsehogyhogy hivalkodólag kacérkodjon, s feltünési viszketegségét reklámozva produkálja magát. Mondhatni igen gyakortai renszerességgel chat-elek, ami egyrészt betudható annak, hogy a szeretethiány túlzott mértékben bennem elhatalmasodott, meghát eleve megkímélni vagyok igyekezettel magam a kudarcoktól.

Nincsenek barátaim.

Nos.. Egyszercsak huppszó nemrégiben a chatbéli regisztrált bejelentkezőnevemet felváltotta az "egyölelésrevágyo(m)", merthát tényleg az van, hgy egy ölelésre hagyatkozni vagyok rászoruló. "Összefutottam" egy nálam kicsit jóvalta idősebb Illetővel, Aki nem ellenszenvezte azt, hogy kezdetben elutasítóan fittyet hánytam szintehogy felhozatalára, s ezzel egyidejűleg Magára Őrá. Aztán msn cím váltás, meg teló.. Egy hétre rá előrukkolt a talizás eshetőségével, s egy konkrét időpontot is már lefixált.. Én inkább még halogattam volna, de végsősoron "ráböktem" az "igen"-t oszt hát aztán már hiába zsörtölődtem meg morfondíroztam, mert ugyehogy beígértem, s az illőség dukálja is nem visszakozni. S hát nem célszerű majdan a megbánás késő idejét mindhiába gyászolva önsajnálatba temetkezni..

Taliztunk. Az Illető életkora csaknemhogy triplája az én 16-omnak, amire én eleve nem rákérdeztem. De ezt Ő említette is, hogy nem éppen a fiatalok kategórájába besorozható, s ezt onnéttól kezdve nem is forszíroztuk. Én meggyőződve voltam, hogy a talika velejárója minimum egy ölelés lesz, amit én csak a Szülőktől meg Rokonoktól tapasztaltam, de Ő közelségével nyakamba lihegett. Egyből túlzott. Az ölelés jólesősége után megbátorodott, s mohó vágy ingerelte. Én nem hagytam, még a csóknak sem teret. (Bár nem mintha tudnék is.)

És most: Ő minthacsak belémhabarodott volna, a ragaszkodás Benne megfogant, s Magáénak betud. Túlképezte az ösztöne, engem pedig magával ragadni akar(t). Én tanácstalan vagyok, s nem bírom az Ő érzékeny lekületét a saját racionálisságom fölé emelni, hogy elhagynám. Különben Családjogász, s így erőszakoskodásra nem gyanakodtam.


2010. ápr. 28. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
halgass a szívedre.
2010. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olyan a stílus, mint egy népmesében, nekem kicsit nehéz volt értelmezni:-))
2010. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Forradalmi irodalmár :D

Amúgy mondd neki, hogy előbb beszéljen fateroddal, vagy mondd, hogy lett egy barátod. De a legegyszerűbb, hogy NEM CSINÁLSZ LEGKÖZELEBB ILYEN HÜLYESÉGET.

2010. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasszal méltatást. Ő eleve hosszabb távra tervez velem kapcsolatban, így szóval a Szülők minden bizonnyal értesülnek erről az úgymon "kihágásomról", de mivelhogy megvonják a szigort így csak az életkorban vélnek felfedezni némi kivetnivalót, s akarnak majd jótékony befolyást rám gyakorolni.

Én kedvelem az ILletőt. A szívem hallagtása annyi, hogy tűrni viselek, mígnem végül majd egyszer tán megelégel, vagy nekem jön kapóra valami olyan indok, ami révén Ő Maga száműzethető.

2010. ápr. 28. 14:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Légyszi írj még, rég röhögtem ennyit :D
2010. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!