Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, büszkék lennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, büszkék lennétek a párotokra, ha pl 95-110 ezret keresne havonta? Vagy ha szép hangja lenne és esetleg énekelne egy zenekarban?

Figyelt kérdés

vagy ha élete első sárgaborsó főzeléke istenien sikerülne?

és ha a kedvetekben járna szülinapotokon vagy csak úgy pl egy üveg parfümmel, vagy aminek ti örülnétek (videókártya)

vagy ha megtudnátok h 140 es IQ ja van pl?


és ritka az ha fiatal nő létére pl 26 év max 19 nek néz ki, és nem festi magát mint sokan, nem jár buliba, se szoliba

és ha szerelemről, kapcsolatról van szó akkor tényleg inkább a belső a fontos, vagy külsőben az h milyen az arca, a szeme, mintsem a mell mérete?

(már aki komolyra kapható)


és a nők büszkék lennének magukra ha ilyenek lennének?


egy 10 es skálán hányast kapna így elképzelve az a csaj (esettől függetlenül)

aki körte alkatú, azaz 90 es csípő, 65 ös derék, 75 -A-B s mellek (össz 83cm) ovális kerekded arc, közepesen nagy kék szemek, szőkésbarnás lapockáig érő egyenes haj (de nem festett és nem szögegyenes, kissé tépett, nincs frufru) elég fehér bőr, de nem túlságosan, eseteg feketére kihúzott szemek, lightosan kis szempillaspirál

pisze nózi

szépen ívelt szemöldök, nem kirajzolt cérnavékony mint sokaknak

lapockán egy kis tetkó, esetleg egy szolid kis kő a szája alatt ami jól áll (bár valaki nem tetkó vagy piercing párti)


2011. aug. 7. 01:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elolvastam a sok kötekedést is, s a lényeg lemaradt...ha tényleg jó hangod van akkor vigyázz rá, imádom a jó női hangot, de hogy büszke lennék-e az azon múlok, hogy mit énekelsz...de ha az ember szeret valakit akkor a párja minden jótulajdonságára, kis sikerére büszke...
2011. aug. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

[link]

Szia,

Itt tölts ki egy próbatesztet, az valamivel pontosabb eredményt ad mint az állásinterjúkon kitöltött tesztek.

Láttam nem egy ilyen tesztet, csak poénból töltöttem ki egyet, hogy biztos legyek benne, nem vagyok értelmi fogyatékos:) Az általad említett tesztek nem hivatalos eredmények, egy átlagos, normál intelligenciájú embertől alap elvárás hogy ezeket szinte hibátlanra töltse ki. Aki egy ilyet nem tud normálisan kitölteni, annak nem mondanám hányas az IQ-ja, de sejtheted:)

Miért legyen arra büszke a párod hogy 110ezret keresel, amikor te magad is belátod, hogy az kevés? Attól hogy 40ezerrel több mint a többi operátoré, még nem jelenti azt hogy büszkének kéne lenned arra, hogy hagyod magad éhbérért 4 műszakban kiszipolyozni. Az emberek nagy része sajnos így van vele mint te, hogy elégedett ezzel a nevetséges fizetéssel, mondván hogy jaj hát a semminél ez is több, addig nem csodálkozom rajta hogy arra tart az ország amerre (ez nem ide tartozik, kicsúszott, bocsi).

Egyébként engem sem vet fel az önbizalom, pánikbetegségem volt, néha szorongós vagyok, stb... Az énekléssel pont ugyanúgy vagyok mint te:) A különbség az hogy nekem homokóra alakom van, és barna szemem:D Az IQ-m pedig csak 119, viszont ez hivatalos mérés. De tudom, hogy csak pillanatnyi állapotot tükröz, nem mindig egyforma magas a teljesítőképességem:) Évekig dolgoztam én is adminisztrátorként 110 ezerért, igaz csak két műszakban, de úgy gondoltam hogy ennél azért jóval többre van szükségem. Így hát váltottam. Most 170ezret keresek havonta, ami már egész tűrhető. El bírnék viselni többet is, de ezt egy szakban kapom, és már sokkal többet elértem mint az előző helyemen, ami lássuk be, sz.r hely volt. Egy közönséges, emberek kizsákmányolására szakosodott multi. Kellett keresgélnem pár hónapig, de végül révbe értem. :P Legalábbis egyelőre. És nem csak azért mentem el, mert kevés volt a fizu, hanem azért is mert tudtam hogy az agyamnak bonyolultabb, összetettebb, kreatívabb munkára van szüksége mint amit végeztem. Nem megbántani akarlak, de ha valóban zseni vagy (140-es IQ, az a zseni szint elég rendesen), akkor nincs okod büszkének lenni arra hogy a képességeidhez képest messze alulmúlod magad. Senki sem lehet arra büszke, hogy sokkal kevesebbet ér el az életben mint amennyire képes lenne. Ezen a téren sajnos nem nagyon büszkélkedhetsz. Nem nagyon vettem ki azt sem, hogy tulajdonképpen mik a céljaid az életben. Amúgy kicsit visszakanyarodva az előző témához, nem nézem le a sori dolgozókat, azt is tudom hogy az olyan helyeken mivel ők gyártják le a termékeket ezért effektíve fontos szerepük van a cégnél, és hogy az irodistáknak sem lenne nélkülük állásuk, stb... Aki ezt tudja, és ezt szereti csinálni, az csinálja csak nyugodtan, mindenki fontos része a folyamatnak. De nincs benne semmi különös. Az irodisták nélkül meg nekik nem lenne munkájuk, tehát mindenki rá van utalva a másikra valamelyest ha sok ember dolgozik egy célért. Képzelj el valakit aki büszkén meséli a barátainak, hogy Képzeld Pista, az én barátnőm operátorként dolgozik folyamatos műszakban 110 ezer forintért, amiből egyedül egy albérletben vagy egy magasabb rezsijű lakásban éhen halna, és 140-es IQ-ja van amúgy. Olyan büszke vagyok rá, hogy ezt elérte.

Az hogy az első főzeléked finom lett, az megint egy olyan dolog amit én nem tudok kimagasló teljesítményként értékelni. Biztos nagyon ügyes vagy, ennyi. A többi amit írtál... Azért biztos büszke rád a pasid, mert csinos vagy, helyes (nem tudom, de gondolom hogy az lehetsz. A leírásból azért nem derül ki hogy szép vagy-e.), kedves, odaadó, gondoskodó, stb... Mindenki azokra a dolgokra büszke a párjában amiket ő nagyra értékel benne. Amiket felsoroltál minden átlagos nőre ráillenek nagyjából, kivéve a kő a szád alatt, meg a tetkó. Amit mondjuk nem annyira tudok hova tenni a te esetedben. Na mindegy, nem ragozom tovább. A lényeg hogy magadban kell rendet tenned, mert sajnos komoly önértékelési problémáid lehetnek. Az adottságaira is persze büszke lehet az ember, de ha nem élsz velük, mert nem mersz, akkor nem. Gondolok itt a hangodra. Nem itt fogod megkapni azt a megerősítést amire vársz, teszem hozzá ha meg is kapnád tuti hogy az sem segítene. Látatlanban meg amúgy sem lehet megmondani, hogy egy 10-es skálán hányas lennél. Megbecsül téged a barátod? Azok alapján hogy ilyeneket kérdezel nem lennék biztos benne. Vagy csak te nem érzed úgy, közben pedig magadnak nem felelsz meg.

Egyébként az a mondatod amivel válaszoltál az egyik hozzászólónak, hogy ...ezt nem veszed sértésnek, mert intelligens vagy... vagy valami ilyesmi:) Aki valóban olyan kimagasló intelligenciával rendelkezik, és tisztában is van ezzel, annak nincs szüksége (illetve indíttatása sem) arra hogy úton útfélen hangoztassa. Szerintem. Ha büszke vagy az IQ-dra, akkor ne a szedett-vetett tesztek eredményeit lobogtasd, hanem tegyél azért hogy azt kapd az élet minden területén amit megérdemelnél. És ha mindent megtettél a sikerért akkor valóban büszke lehetsz az adottságaidra. Ez kicsit hosszúra nyúlt:D Sok sikert!

2011. aug. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Igen büszke lennék rá.Pontozásilag a válaszom: 9

10est csak akkor adok ha jól is cidázik a lány ,erről itt nem olvastam ezért 9.


34f:)

2011. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
azt ne mond hogy ez Te vagy :D Mert akkor megvan az álomnő:D
2011. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Ha ezek megvannak, akkor mindegy hogy mik a rossz tulajdonságai, akkor álomnő valaki?:D Legalább már tudom, hogy én is az vagyok ezek szerint:P Csak többet keresek.

Kérdező, ha női szemmel is érdekel a dolog (hetero női szemmel)... Szerintem 8-as körül lehetsz:) Feltéve hogy nincs kapafogad, bajuszod és nem vagy szőrös mint egy jeti:D

A feketére kihúzott szemekkel óvatosan viszont, sok kék szeműnek nem áll jól, mert nagyon szigorú és hideg lesz tőle a tekintet. A kék amúgy is hideg szín, szóval ha elfogadsz egy jó tanácsot, csinnyán bánj a feketével:)

2011. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

a fekete nagyonis kiemeli a kék szemeket, a barna bőr barna szemet meg az élénkebb színek emelik ki legyen meleg vagy hideg, pl világos kék, narancs


nincs kapa fogam


amúgy a 140 es IQ az még nem zseni a 160 túl van a zseni

2011. aug. 31. 09:08
 37/39 anonim ***** válasza:
.
2012. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Én büszke lennék. Azóta is a gyadban dolgozol?
2016. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
*gyárban bocs
2016. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!