Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltad már életed párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltad már életed párját?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 21:30
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Megtaláltam, de sokszor csalódást okoztam neki, 1 évig voltunk együtt, októberben elhagyott. Voltak azóta kapcsolataim de egyiksem volt hosszú életű, s hogy őszinte legyek nem is érdekel. Ha ismét megtalál az igazi akkor megtalál ha nem nem... 18/F


Ui.: Sz@rok bele az egész csajozásba XD :D

2011. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, igen. Bár még csak pár hónapja vagyunk együtt, de mégis úgy érzem, hogy rá van szükségem, míg élek..:) Remélem, hogy ez így is lesz:)
2011. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Igen:)

Egy lány.

2011. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
IGEN!!! Hála Istennek! Köszönöm ezúton is Neki.:)
2011. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
még nem sajnos,de bármikor rámtalálhat v én őrá :)
2011. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

megtaláltam.

elveszítettem.

és most minden éjszaka azt bánom: miért nem tettem meg akkor?

még mindig együtt lehetnénk.

mert,még mindig szeretem.

de ennek már nincs jövője.

2011. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Először azt hittem igen és ő az, tervezgettünk közös jövőt, majd 5 év után szakítottunk és azóta (fél éve) nem is láttam...

Azóta megtaláltam, aki életem párja lehetne, de most más párja :S

Szóval egyszerűen a válasz: Azt hiszem NEM!

2011. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Meg, de nem lehetünk együtt, pedig nagyon szeretjük egymást. Sosem fog elmúlni, és még a férjem mellett is( ha lesz) eszembe fog jutni, mert biztosan tudom hogy Ő a tökéletes, az igazi, sosem fogok még egy ilyet találni :( 21/L
2011. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:54!

Kutyából soha nem lessz szalonna!!!

Még ha évek is telnek el még az sem biztos ,hogy megváltoztatja!De azért sok sikert!

2011. aug. 9. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Hát azért hagytam el ,mert a lány megrögzött hazudozó volt és akkoriban nem volt kocsim(más vitte kocsikázni tanítani).

Na szóval fél évig működött tisztán a kapcsolat ,aztán jöttek a gondok,kiderítettem ,hogy képes a szemembe hazudni.Én nagyon szerettem és még most is szeretem,azóta sok év telt el ,a láng ugyan úgy égett ,mikor ösze jöttünk évek után is,de sasjnos az a helyzet hogy az apja szívek rombolására tanította,az anyja pedig ,hogy a pénz fontosabb.

Tehát aki Nekem az igazi ,ő talán félig létező személy!

És amikor szakítottam még akkor is azt mondta ,hogy szeret.Jó tényleg szeretett vagy még talán ő is egy picit,de neki akkoriban fontosabb volt más,szóval tehát ez van... :(

2011. aug. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!