Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltad már életed párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltad már életed párját?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 21:30
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

"... azt csak félreismertétek... "

Látom Te burokban nőttél fel!!!

2011. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is nagyon kerestem eddig és nem is nagyon hiszek benne.
2011. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:16!

Mi az életcélod?

2011. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
igen 20L
2011. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

IGEN!!!

Vagyis inkább ő talált meg engem.

2011. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem,hogy megtaláltam. Úgy hiszem,igen,de erre csak az elkövetkezendő 50 év adhat választ.

19/L

2011. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Fiatal vagyok még, csak 18 éves, most úgy érzem meg találtam, de majd az idő eldönti hogy tényleg Ő-e az életem párja vagy nem! :) Sajnos ezt előre nem tudhatjuk, a lényeg a lényeg hogy most mindennél jobban szeretjük egymást, a többi meg majd kiderül, ahogy az élet hozza! :) Amíg mellettem van addig kihasználok minden egyes percet hogy vele lehetek, és ha mégse ő lenne álmaim párja, boldogan fogok vissza gondolni a vele töltött időre, mert tudom hogy mindennél jobban szerettük egymást. :)
2011. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem igen....csak ő ezt még nem tudja.:D :|
2011. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
igeeen:)
2011. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Megtaláltam, bár már lassan 3 éve elhagyott :(. A mai napig reménykedek, hogy valami úton módon még egymásé leszünk de ha esetleg mégsem én örökre a szívembe zártam. Persze ettől még csajozok meg minden és ha lesz b.nőm nem fog tudni róla természetesen. Ettől még leszek boldog
2011. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!