Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom jobban szereti a kocsit mint engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal.Nagyon szeretem és szerintem semmi okot nem adtam arra hogy ez így történjen....Szeretne magának egy autót és tény hogy fontos hobby számára a kocsi amit el is fogadok de mintha kezdené túlzásba vinni.Meg is említettem neki a dolgot amíg odáig jukadtunk hogy:"én simán a szemedbe mondom hogy a kocsit jobban szeretem"(ami még megsincs).Ez persze nekem nem tetszett.Ő nem érti hogy hogy lehetek a kocsira féltékeny de azt mondta ha együtt maradunk elkell ezt fogadnom.Megteszem ...de eléggé elbizonytalanodtam hogy akkor most fontos vagyok -e neki vagy sem?Mit tegyek?Hülyéskedett? Vagy tényleg jobban szereti?Utólag rákérdeztem és akkor sem tagadta:S Mitévő legyek?
2008. márc. 3. 19:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Eleg gyermeteg gondolatai vannak a kedvesednek...de lehet neked sem kellett volna ennyire kisarkitani a dolgot. Valo igaz, hogy vannak ferfiak akiket hala a jo Istennek nem elegit ki a tv elott valo bambulas.

Az en kedvesem pl. pc manias. Zsenialis szinten uzi a dolgot. Ravezettem, hogy ezzel penzt is tudna keresni es lass csodat...boldogan megy, megoldja masok problemajat...jo penzert.

Ugyanakkor nekem is megvan a magam kis elete es nem varom azt, hogy csakis engem es engem szeressen. Folyamatosan kitalalok magamnak valamit....egy ido utan valahogy fontosnak kezdte tartani pl. a velem eltoltott vasarnapokat. Mindezt sajat magatol.

Ha mindig jelen vagy, hogyan is hianyozhatnal neki olyan nagyon, hogy jobb legyel mint egy (tetves - bocs!!!) auto?

2008. márc. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én az életkorára lennék kiváncsi, ha húszonéves akkor még számára a tárgyak pl.motor-autó, bulizás, haverok jelentik a központot egy 30-40 éves férfi már jobban a nősülés, család vagy valami hasonló felé húzodnak...

fél év még éretlen egy kapcsolat elején van, még igazából nem alakult ki mélyebb kapcsolat közöttetek, ez attól is függ mennyi időt vagytok együtt, mennyit külön, együtt éltek-e stb...

sztem az is mérvadó, hogy nem kötöd le magad kellőképpen,

van-e hobbyid, vagy barátnőid stb...

kicsit elhanyagoltnak érzed magad, és ezért érzékenyebb vagy érzelmi téren..

majd azért válaszolgasd meg a kérdéseket, amit feltettek itt az emberek és nézzél egy kicsit magadba...

ha kell privi-ben összefésüljük, ha gondolod..

2008. márc. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak felfújtam az is lehet hogy nem...nem akarom hogy"csak engem szeressen" ha azt mondja valamelyik családtagja fontosabb neki ill jobban szereti eláírom tökéletesen megértem ,de egy kocsit ami még nincs is meg és úgynézki csak jövőre lesz....Megválaszoltam már mindent összes variáció lefutott az agyamban a szakítás az együtt maradás az hogy belém rugott és az is hogy lehet én voltam a hibás és fogalmam sincs jelenleg hogy mi a hiba illetve hogy mi a helyzet.Amúgy a párom 20 éves és eddig nagyon sokra tartott és minden egyes együttöltött percért ragaszkodott ,de háát változnak a dolgok....
2008. márc. 6. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!