Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, jobban szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, jobban szereti a gépét, mint engem?

Figyelt kérdés
A barátom pár napja elhatározta, hogy új gépet vesz és azóta totál nemnormális. Állandóan csak arról beszél, hogy milyen király gépe lesz, meg kicsikének szólítja a gépet...engem meg le sem ejt, pedig most náluk nyaralok, aztán ez van...
2011. júl. 21. 01:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha wowozik akkor ez már megcsalásnak minősül
2011. júl. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 RaksashaGirl ***** válasza:
100%
Szerintem inkább CODozik.. Nos, kislány. Most szépen írd le hogy pontosan miben áll ez a dolog.. Pl a játék amivel játszik, meg mittudomén.. Kocka pasim van nekem is, el is döntöm neked mindjárt.. :D
2011. júl. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

szerintem ez még csak most megy, amíg meg nem lesz a gép!

miután megvan, le fog csillapodni!

2011. júl. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

"Kicsikének szólítja" xD

A WoW az megcsalásnak minősül mindenféleképpen ahogy mondja.


Viccet félretéve beszéld meg vele hogy ha nem akar veled foglalkozni akkor vegye feleségül a gépet és legye vele boldog. :D

De az is lehet hogy elmúlik most csak megörült mint kisgyerek az új játéknak:D

2011. júl. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%

Pár módszer h veled foglalkozzon:

1.Huzogasd ki a gépe kábeljeit

2.Teperd le

3.MSN-en küldj vírust a gépére

4.Vidd el fagyizni

2011. júl. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 RaksashaGirl ***** válasza:
Amúgy minden pasi ilyen, legyen szó gépről, kocsiról, motorról.. Párnap és túlteszi magát rajta.. Az enyém pl már folyton szidja a gépet hogy milyen szar így meg úgy, de elszakadni csak nem tud előle.. :D Múltkor pizzázni mentünk, de meg kellett várnom míg Lineage II-n leverték a teammel a bosst, meg közbe Cod6-on még beownolt pár embert.. Bocs az érthetetlen szövegért, kockának az vagyok én is, nem vitás, csak ragad át tőle rám is. xD
2011. júl. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Pár módszer h veled foglalkozzon:

1.Huzogasd ki a gépe kábeljeit


ez nemjóó, mert ilyenkor a gép még szent és sérthetetlen :D ebből csak további galibák lennének úgyvélem!

2011. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 RaksashaGirl ***** válasza:

a vírus sem jó.. :)

Hagyd pár napig kettesben vele.. Mást nem tudsz tenni.. Én a telója miatt szoktam pattogni. Itt van, és van hogy nekiáll Angry Birds-özni a telón.. "Peersze, már megint a nyamvadt telefon!" "Ja" "De tudod mit? VEdd is feleségül azt legyetek boldogok!" "Ja.. MIVAANN???!"

Így kb. xD

2011. júl. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

sztem a gepe nem irogatott hulye kerdeseket gyikre, amikor veled foglalkozott, szal gep jobb mint bno :D


ahh, milyen jo is volt regen l2 bossrespawn szerint a napot/hetet beosztani :D

2011. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ő nem játszik soha ilyen netes játékokat, mint a wow, csak fórumozik meg valahol chatel állandóan, ha el is megyünk valamerre ketten akkor is mindik csekkolja telón, hogy mi van -.-... De ez a gép dolog most nagyon gáz sztem, mert ezt hét elején fejébevette, azóta ez megy és már a szülei is nagyon unják, mert csak a leendő új gépéről beszél, hogy neki lesz a legjobb gépe a városban és hogy mi legyen a neve, hová tegye, hogy mindig lássa. Hát szóval ezt kell elviselni 0/24-ben.
2011. júl. 21. 01:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!