Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan, jobban szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, jobban szereti a gépét, mint engem?

Figyelt kérdés
A barátom pár napja elhatározta, hogy új gépet vesz és azóta totál nemnormális. Állandóan csak arról beszél, hogy milyen király gépe lesz, meg kicsikének szólítja a gépet...engem meg le sem ejt, pedig most náluk nyaralok, aztán ez van...
2011. júl. 21. 01:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
inkább azt szeresse, minthogy egy másik nővel legyen, vagy másokkal chateljen, bulizzon, balhézzon
2011. júl. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 RaksashaGirl ***** válasza:
Én Balatonon ismerkedtem meg vele.. Anyu barátnőjének unokaöccse a pasi. :D És őt is vitték akkor Balcsira mikor mi is mentünk.. :P Amúgy tudom hogy kocka, én is szoktam vele játszani, Pl Counter Strike, igaz hogy a CODot még nem tettem fel, de azt is lehet felteszem. :P Shakes and fidget, meg még egy csomó más.. Ha menne a hálózat még Age of MYthologiznánk is egymást ellen.. Abban tuti én nyernék. :D
2011. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!