Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is szokott azon gondolkodn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokott azon gondolkodni hogy a párja annak ellenére hogy nem érez már az exe iránt semmit csak jó barátok, vajon melyikünket szereti (szerette) jobban?

Figyelt kérdés
Oké tudom hogy annak már vége, de azon gondolkodom hogy a párom most belém vagy anno az exébe volt jobban szerelmes...
2011. jan. 25. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem normális, h ezt szeretnéd tudni, de nem tanácsos rákérdezni. egyrészt nem biztos h azt válaszolja, amit hallani szeretnél :D másrészt elég nehéz összehasonlítani
2011. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
NE foglalkozz a kérdéssel szerintem!!! Én a párommal egy éve vagyok együtt és nem hogy az exével jóban van, hanem ki is akaszt az ex. PL a legutolsó akció: párocskám reggel elment melózni, és mire este hazajött a drága ex otthon főzőcskézik!és ott valami két hétig pakolta a cuccait amit a mai napig nem vitt el ... szóval amíg ilyen nem áll fel addig szerintem felesleges kérdésekkel ne foglalkozz hogy kit szeret jobban!!! amúgy is valószínű hogy téged mert veled van!!! ÉS ha a volt párját elhagyta annak oka volt!!! nem gondolod? :)
2011. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a máról beszélek, hanem hogy anno az exébe vagy most belém jobban szerelmes
2011. jan. 25. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem nincs két ugyanolyan szerelem... őt másképp szerette,és másért,téged is másért szeret,azért,amilyen vagy,és mivel az exe nyilván más volt,ezért akkor az ő személyiségébe szeretett bele,most meg a tiédbe. ilyen egyszerű :)
2011. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!