Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8hónapja van barátom. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8hónapja van barátom. Nem korai úgy gondolkodni hogy én már csak vele szeretném leélni az életem és h már más barátom nem is lenne többé? Szeretjük egymást tényleg nagyon.18L

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges erre még csak gondolni is, inkább aszerint kell alakítani a kapcsolatot, hogy tényleg élethosszig tartson. A nagy szavak hatásosak rövidtávon, de hosszútávon csak a nagy tettek számítanak.
2011. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De. Korai. Bár természetes az érzés, és jó is, hogy egy szerelmes ember így érzi. De reálisan szemlélve - annyi minden történhet még az évek során... Soha nem lehet tudni, hogy mi történik 1, 5, 10, vagy akár 50 év múlva. De jobb is nem tudni.


Neked, mint szerelmes embernem "az a dolgod", hogy ezt így gondold, ahogy leírtad. :-) Az lenne a baj ha nem így gondolnád!


Kívánom, hogy valóban boldogok legyetek!


Pedro

2011. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem korai. Én 17 évesen jöttem össze a jelenlegi párommal, és valahogy már a legelején mindketten ezt éreztük. Persze, mindenki mondta, hogy majd jön más, aki iránt ugyanígy fogunk érezni, blablabla. Ennek ellenére már 8 éve együtt vagyunk, az esküvőt és a babát tervezgetjük. Szóval, van akinek igenis összejön fiatalon egy életre szóló, vagy legalább is hosszútávú kapcsolat, nem egy ilyen pár van, akiket ismerek.
2011. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Én 17 évesen jöttem össze a jelenlegi párommal, és valahogy már a legelején mindketten ezt éreztük"


Szerintem erről csak akkor nyilatkozhatsz, ha a párod halálos ágyán is a kezét fogva könnyeztek(vagy fordítva). Addig még bármi történhet, te is csak 25 vagy, tehát úgy 50-60 év még hátravan...

2011. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DannyZuko ***** válasza:
100%
a 8 hónap még igen csak az eleje egy kapcsolatnak. ott még minden olyan mézes és harmónikus. Majd ha 5-6 év után is így gondolod, akkor kezd ej gondolkodni eljegyzésen...
2011. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól van na, nem kell leugatni az embert, én csak a saját tapasztalatomat írtam le. Az a normális, ha az ember ezt érzi, amikor szerelmes. Nálunk már nincs rózsaszín köd, lángoló szerelem, de van egy sokkal mélyebb, kölcsönös szeretet, tisztelet, megbecsülés, és még mindig azt érezzük, hogy egymás mellett akarjuk leélni az életünket. Nyilván nem tudhatom, mit hoz a jövő, de ha úgy gondolkoznék, hogy 5, 10, 20, 30 év múlva már úgysem leszünk együtt, akkor szerintem a párkapcsolatnak semmi értelme.
2011. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanigy gondolom, jó lenne leélni az életem azzal akit szeretek. Az igazaival.Csak sose lehet tudni ki lesz az. :)
2011. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!