Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünket választ?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy fiu, aki nagyon tetszik nekem, de nem tudom, hogy kit fog választani, ugyanis van egy lány, aki szintén közel áll hozzá, de ő merőben más mint én. ő inkább külsőleg szép, de belül önző és erőszakos ( tapasztaltam, amikor többször is hátbatámadott) én sem vagyok csúnya, de én inkább visszafogottabb vagyok,és (persze nem vagyok tökéletes, hiszen senki sem az)szerintem nekem több az értékem belül. Légyszíves, írjátok meg őszintén, hogy a fiú helyében Ti melyikünket választanátok! köszönöm
2011. febr. 7. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

hát neked is van egod :D te se lehetsz épp 1 angyalka de na :D ahogy te be állítottad így téged :D szólj a csajnak h ó is írjon ki 1 kérdést .. :D am ha a pasinak esze van akkor keres 1 3.at :D


19F

2011. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

lehet, hogy a másik lány csak azért támad téged hátba, mert le szeretne koptatni a srácról..



nem tudom melyiketeket fogja választani..

ezt csak õ tudja.:)

ha olyan a fiú, beszélgess el vele õszintén.:)

2011. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!