Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom jobban szereti a kocsit mint engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal.Nagyon szeretem és szerintem semmi okot nem adtam arra hogy ez így történjen....Szeretne magának egy autót és tény hogy fontos hobby számára a kocsi amit el is fogadok de mintha kezdené túlzásba vinni.Meg is említettem neki a dolgot amíg odáig jukadtunk hogy:"én simán a szemedbe mondom hogy a kocsit jobban szeretem"(ami még megsincs).Ez persze nekem nem tetszett.Ő nem érti hogy hogy lehetek a kocsira féltékeny de azt mondta ha együtt maradunk elkell ezt fogadnom.Megteszem ...de eléggé elbizonytalanodtam hogy akkor most fontos vagyok -e neki vagy sem?Mit tegyek?Hülyéskedett? Vagy tényleg jobban szereti?Utólag rákérdeztem és akkor sem tagadta:S Mitévő legyek?
2008. márc. 3. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, én pedig úgy érezm, hogy a pasimnak, akivel már 5 éve élek együtt, sokkal fontosabb a sport nézése a tévében , főleg a foci, illetve a net, a dvd, mint én! Qrva sza**ul esik nekem isa dolog sajna.
2008. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ha fél után ezt tapasztalod, mit gondolsz 5 év múlva fontosabb leszel neki? hm?

úgy látszik őszinte ember, ezt értékeld benne!

éretlen embernek tartom még komoly kapcsolatra, sőt ilyen kapcsolatokba születnek bele a gyerekek...sajnos...

azt meg lehet kérdezni ettől a kedves embertől, hogy a kocsival is le lehet feküdni, és örömet tud okozni neki, mondjuk egy orgazmus erejéig?

komoly probléma amit most észrevettél, és eldöntheted, hogy képes lennél-e feláldozni az éledet egy olyan emberrel élni aki, nem kendőzve, de a 2.helyre tett téged a ranglistán???

szerethet-e egy ilyen ember, és hogyan mutatja ki?

mivel tudják ezek az emberek, hogy megtalálták azt a nőt akik mellett ezt megtehetik, igy biztonságban érzik magukat, miért mert egy önbizalomhiányos nő nem fogja otthagyni őket? miért, mert képesek maguk mellett tartani őket, miért?

mert egy olyan nő aki tudja mik az értékei, nem adja és hagyja magát egy olyan embernek aki ilyen módon alázza meg női mivoltában...

elgondolkodtató nem?

2008. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

komolyan gondolta.

Azzal, hogy ilyet kérdeztél tőle, mármint, hogy a kocsit szereti-e jobban, vagy téged (még ha burkoltan is tetted)gyakorlatilag érzelmileg próbáltad zsarolni. Ő meg a legkézenfekvőbb módon védekezett, azaz rugot beléd egyet verbálisan. Szerintem meg is érdemelted.

Egy pasinak a hobby teljesen más, mint a nőknek. A férfiak problémamegoldók, egyszerűen szükségük van megoldandó feladatokra különben megvesznek. Az autóvátel is ilyen. Szívvel lélekkel velevetette magát, te meg gyakorlatilag azt közölted vele, hogy hülyeség amit csinál, meg felesleges stb. Gyakorlatilag pároslábbal tapostál a lelkében és még csak észre sem vetted. Meg is kaptad érte a magadét. Egy okos nő kihasználja a férfi problémamagoldó képességét, feldatokat ad neki és nem várja meg amíg az magának talál, mert az biztos nem fog tetszeni.


Az elöttem szólónak:

A sportnézés nem hobby. Az arra kell, hogy pasid ki tudja kapcsolni az agyát. A férfiak így dolgozzák fel a streszt.

2008. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Háát ööömm ahogy látom elég megoszlóak a vélemények:S nem sokat jutottam előre a 2 válaszoló véleményé már sokan mondták és ezeken már sokat gondolkodtam azt mondja hogy szeret ...de tény hogy 2. helyre tett vagy hanyadikra...viszont a 3. kkal is egyetértek valahol én elfogadom hogy fontos neki a kocsi eleinte segítettem is neki hogy milyet válasszon és beszélgettem vele róla hogy tudjon választani ilyesmi de szerintem túlzásba vitte.Még ha legalább meglenne az a kocsi de még nincs is meg.Én szúrtam volna el?:SPedig nekem esett rosszabbul és én kerültem tőle a padlóra neki semmi baja nem lett tőle.Ennyire fontos lenne egy tárgy?
2008. márc. 3. 20:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ennyire fontos lenne egy tárgy.Az én barátom motoros,van is neki.Nagyon-nagyon szereti,de hogy vajon én hányadik helyen állok azt nem tudom.De az ember szívében sok mindennek van hely,és lehet egyformán is szeretni.Néha nekem is rosszul esik mikor fontosabb a motor neki, mint én,de tudom,hogy szeret,mivel bebizonyította azzal,hogy ne legyen sok veszekedés ezzel kapcsolatban,intézett nekem is sisakot,így én is tudok majd menni vele,ha akarok.Tehát ha a barátod nem csak a saját hátsóját hordozza majd a kocsival,hanem visz téged is és nem mondja,hogy állandóan cipelni téged akkor sztem nincs gond.Neki ez a kikapcsolódás sztem.Valamint beszélj vele erről nyíltan,hogy ez rosszul esett,és ha szeret akkor majd nem esik neked ha erről akarsz vele beszélni.Kérdezd meg hülyéskedett-e vagy komolyan gondolta-e,bár az én párom is mondott már ilyet,de csak hülyeségből,de ha mégis komolyan gondolta akkor kész lennék neki ajtót mutatni.Volt már rá példa.Javaslom neked is.Beszélj vele és ha olyan választ kapsz ami nem tetszik,mond neki lehet távozni és meglátjuk más mond e,azok után.Ha nem akkor tényleg vége kell hogy legyen.
2008. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hmm jó legyen fontos én verseny szerűen sportolok ami eszméletlen fontos volt és feladtam miatta de úgy nézki ezután vissza megyek.És én nem tettem őt 2. helyre pedig nem kár milyen eredményekt értem el 5 év alatt a sportban:Háát a beszélgetésen túlvagyunk és azon is hogy a szakítás téma is felmerült nem tagadta azt mondta el kell ezt fogadnom ha együtt maradunk.
2008. márc. 3. 21:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna feladnom miatta,mert akkor látja,hogy még azt is feladod érte,ami neked nagyon fontos és kihasználhatja ezt,ha meg csak annyit mondott,hogy el kell fogadnod,akkor mond neki,hogy te is fogadd el akkor hogy vége,mert én sem tettelek a 2.helyre.Az utsó válaszoló.
2008. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En nem maradnek ilyen pasival. Az en baratom is szereti az autojat meg asportot, de azert nem jobban mint engem, a ketto teljesen kulon allo. A ferfiak szeretik altalaban az autojukat, de a baratnojuk az egy teljesen mas dolog, nem szabad ezeket hasonlitgatni, HA bevallja, hogy jobban szereti a kocsit, mond neki, hogy te meg jobban szeretnel akkor inkabb egyedul lenni.
2008. márc. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Háát igen.Lehet hogy hiba volt feladni.De vissza megyek ezek után pláne.Lehet jobb lenne nem folytatni de én azért még szeretem.Viszont az is igaz hogy ez így nem állapot.Szakítanom kéne ezek szerint?
2008. márc. 4. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia!Hasonló cipőben járok jelenleg,mint te,csak nekem azt mondta,hogy én vagyok a fontosabb!Ebből persze én semmit nem érzek!:(Szerintem a kocsi az neki,mert teljesen megváltozott mióta megvette,illetve mióta eldöntötte,hogy vesz egyet.Teljesen a háttérbe szorultam azóta!Én még várok egy darabig,majd az idő megoldja!Meglátjuk hogy tudunk így együtt élni hosszú távon,hogy megváltoztak a körülmények (nem is kicsit).Megpróbálom elfogadni a helyzetet,hisz mindenhol vannak problémák!Ez nem igazán sikerült eddig,mert nem tudok rá úgy nézni,mint elötte,de majd meglátjuk.Az esélyt megadom!Ha nem működik,akkor nyugodt szívvel fogom azt mondani,hogy szia!Szerintem téged sem sürget az idő,pár hét még belefér a kapcsolatotokba ha bizonytalan vagy!Így késöbb nem fogod megbánni a döntésed!Ha huzamos ideig azt érzed,hogy ez így neked nem jó és nem változik semmi pozitív irányba,akkor nincs mit sajnálni azon a kapcsolaton!
2008. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!