Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet távkapcsolatból örökké tartó szerelem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 17:17
1 2
 11/13 anonim válasza:

Hát, szerintem igen .. Ember függő

Én például megismertem egy lányt, egy hét alatt annyira megkedveltük egymást, hogy már sajna két honapja hogy haza utazott, és még mindig egyre erősebb a hiány érzetem, ugyanúgy neki is, és bár nem tudunk találkozni mert nagy a távolság, de igy is nehéz mikor minden nap csak rá gondolsz és lassan már elfelejted hogy hogyan is néz ki valójában milyen az ölelése... de még mindig akarod őt..

Szóval lehet, de nem érdemes, mivel ha ennyire erős a szerelem akkor csak fájdalmat okoz, ha egy héten egyszer is tudnál vele találkozni, az is nagyon kevés lenne...

2011. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen köszönöm a tanácsokat.!

Csak az a baj hogy még én nagyon gyerek vagyok és nem tudok hozzá elutazgatni hogy találkozzunk :(

És ahogy mondták a kommentbe hogy széplassan elfelejtem hogy milyen volt ő milyen volt vele lenni :( és igy nem tudom mit tegyek már :(

2011. aug. 10. 20:57
 13/13 anonim ***** válasza:
Több embernél tapasztalhatom, hogy szerelem lehet, de jó kapcsolat nem, ha sokat vagytok külön. Ha nincs ott, akkor persze mindig hiányzik, ám ha ott van, s régóta nem találkoztatok, mindig furcsa lesz egy kicsit, hogy most ott van. Ráadásul az embernek szükségletei vannak. Nem kell föltétlenül szexualitásra gondolni, de ki ne szeretné, hogy átöleljék, megcsókolják, de ha nincs ott ő, akkor nincs ölelés. De gyenge pillantok vannak. Nem hiszem, hogy bárkinek jót tenne hosszú távon egy távkapcsolat.
2011. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!