Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet távkapcsolatból örökké tartó szerelem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha néha találkoztok, akkor igen.
2011. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De mi lesz később?
2011. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Határozott NEM a válasz.
2011. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen.


Szüleim az élő példa rá :)

2011. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem. ha örökké fog tartani, akkor még 60éves korükben is külön fognak élni, minden 2hétbe egyszer találkoznak. az lesz egy házasság
2011. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat lényege, hogy van kapcsolat. Az meg nincs ha a pár tagjai nem találkoznak, vagy csak ritkán. Nekem fontos, hogy érezzem magam mellett, hogy akivel együtt vagyok a párom, a társam és mindig mellettem áll, bármikor át tudom ölelni stb. Enélkül max a billentyűzettel vagy a telefonnal van közelebbi kapcsolat.


Szóval nem.

2011. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyik szerelem sem tart örökké,mert átalakul kötődéssé,asszem ezzel megdőlt a kérdés.Amúgy én már 3 éve vagyok távkapcsban ,de együtt szeretnék megöregedni a párommal és családot alapítani.
2011. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
örökké tartó szerelem lehet. esetleg csak az egyik fél részéről. de lehet hogy mindkét fél részről, amúgy is ha annyira szeretitek egymást, elintéztek egy találkát. Pl Szombathely Debrecen, aztán mindketten felmennem Pestre, na? szerelemben nincs sem távolság sem pedig idő. :) ha tényleg annyira szereted, akkor amúgy is mindent megteszel érte, illetve azért hogy találkozhassatok, a hűséged pedig nem engedi, hogy másokra ránézz. :) a szerelem csak akkor szerelem, ha örökké tart, különben nem érdemli meg a jelentés a szót!!! két hónapja nem tok semmit arról a csajról, akibe szerelmes vagyok halálosan. annyit tudok hogy mással jár, és rohadt féltékeny vagyok, csak reménykedek. próbáltam mást szeretni és nem megy. sok idő eltelt, messze is lakik, de nem gyengül meg, hát én szerelmes vagyok. :) a válaszom egyértelmű igen!
2011. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Helló!


Feleségemmel 250km távolságból ismerkedtünk meg. Nagyon szeretjük egymást, most ünnepeltük a harmadik h. évfordulónkat és az első gyerkőc a napokban született. Nekünk sikerült, de nem fenékig tejfel az idáig vezető út. Kerítsetek minél több alkalmat a személyes találkozóra, mert az nagyon más mint egy telefon, vagy e-mailezés. A távkapcsban az a veszélyes, hogy nem abba vagy szerelmes akit igen jól ismersz, hanem abba amit elképzelsz róla. Készülj fel arra hogy sok minden más lesz élőben (nem feltétlen roszabb vagy jobb) és akkor nem lesz gond.

Ha van esélye, hogy néhány éven belül összeházasodtok, az jó. Ha mondjuk ez tíz év, akkor ne eröltesd, legyetek barátok vagy ilyesmi mert lehet hogy szellemet kergetsz, és tíz boldogabb élet megy el melletted a szomszéd utcában.

Arra is fel kell készülnöd, hogy a távkapcs után legalább egyikőtöknek teljesen fel kell adni az életét, a rokonaitól a segítséget, stb, ennek hatalmas előnyeivel együtt... (mi mindketten feladtuk, nagyon jó túlélőtábor és kaland, de néha nehéz is)

Ami pedig a szerelmet illeti, figyeld, hogy szeretet is legyen. A szerelem elmúlhat, de a szeretetből újra lángot vet. Ha nincs szeretet csak szenvedély, az első nagy összeveszés után ott állsz majd kifosztva, megsemmisülve, nagyon vacak érzés, mint egy csapdába lépni.


Minden jót!

2011. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Két válás után nekem elhiheted: csak a távkapcsolat tart örökké. Ha már szoknotok kell egymás közelségét, szép lassan, évek alatt erodálódik a szerelem...
2011. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!