Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok túl lelkes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok túl lelkes, amikor erre vártam?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, tulajdonképpen nem volt még párkapcsolatom. Olyan 14 éves korom óta mindig is vágytam egy barátnőre, de mivel nem vagyok az a nyomulós típus egészen idáig nem jött össze. Találkoztam valakivel, aki szimpatikus is szép is és ezt ő is így gondolja rólam, tehát kölcsönös az érdeklődés. A gond az, hogy most már az ismerkedés abban a fázisában tartunk, hogy lassan kimondhatjuk, hogy együtt vagyunk és félek a kötöttségektől. Eddig oda mentem és azt csináltam amit akartam, de ha barátnőm van, akkor vannak bizonyos "kötelezettségeim" vele kapcsolatban. Van ez a bizonyos közhely, hogy még nem éltem ki magam, amiben lehet valami. Ha valaki járt már hasonló cipőben, vagy tud tanácsot adni, azt megköszönöm.
2011. aug. 2. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem becsüld meg, hogy végre összejött valakivel. Ne szúrd el.
2011. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ekkora hülyeséget még életemben nem olvastam...

most akarsz barátnőt vagy sem?

pff....

2011. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
basznikellvakulásig
2011. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
depressziós vagy?
2011. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Leegyszerűsítve vágyok egy csajra, de félek, ha összejövök vele, akkor elvesztem a szabadságom és ezt nem tudom, hogy melyik a fontosabb.
2011. aug. 2. 15:42
 6/10 eNerdzsy ***** válasza:

Hogyan szeretnéd "kiélni" magad, ha ez az első kapcsolatod?


Találtál egy szimpatikus lányt, ne szúrd el.


Feleségül venni viszont nem muszáj. Ne görcsölj, majd kialakul.

2011. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamóca.. ***** válasza:
100%

majd meglátod hogy bírod. nem kell feleségül venni, és nálunk még a válást sem büntetik halálbüntetéssel.

ezt így bunkóság kimondani, de így van: ha nem jön be az együttjárósdi majd szakítotok.

2011. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy összejössz vele, maximum olyan kötelezettségeid lesznek, hogy foglalkozz vele lelkileg is, illetve szexuálisan is, ami nem hiszem, hogy ellenedre lenne. Nem fog, Ő rajtad lógni a nap 24 órájában. Összejöttök, séta, mozi, hambi, szex...ezekbe mi az ami téged zavarna? Nem kell túldramatizálni a helyzetet, barátnőd lesz, nem a feleséged.
2011. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokáig voltál egyedül és megszoktad a magányt. Most meg hirtelen egy párkapcsolatodba csöppensz. Ez teljesen természetes, ami elmúlik idővel.
2011. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, hasznosak voltak és már meg is beszéltem a következő találkozót a lánnyal. Érdemes volt feltenni a kérdést még ha kicsit furcsának is tűnt egy kívülállónak.
2011. aug. 3. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!