Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életemben először rúgtam be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először rúgtam be, az előtt égtem be, aki előtt a legkevésbé akartam, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

17 éves szülinapom volt pénteken és életemben először nagyon berúgtam, semmire nem emlékszek, 4óra hosszás képkiesés... 3xhánytam is.... nagyon nem vagyok rá büszke, hogy ilyet csináltam.

Odajött hozzám az a fiú, akibe 3éve szerelmes vagyok. Ritkán találkozunk nagyon, még nem nagyon ismerjük egymást, de beszéltünk már nem egyszer. Csak annyit mondott, h bátyám nem örülne ha így látna. Én pedig a nyakába ugrottam, ölelgettem és vagy 1 órán keresztül nyomtam neki a barom dumámat... olyan hülyeségeket beszéltem neki... nagyon gáz volt....

Miután kijózanodtam többször is odajött hozzám, hogy jobban vagyok-e már, meg h mégis mi újság :) Nagyon aranyos volt, tényleg :). Mielőtt hazamentem odamentem hozzá bocsánatot kérni h tényleg ne haragudjon h így kellett látnia, meg h hülyeségeket beszéltem neki. Ő erre azt mondta h semmi baj nincsen, meg h csináljuk úgymintha meg sem történt volna....

Szégyen h ilyennek kellett látnia, pont neki... de ha annyira égő lett volna biztos nem keresett volna fel utána ! Meg nem lett ott volna velem, csak elküldött volna a fenébe... de nem !! :D Ő türelmesen végighallgatta a hülyeségeimet, és még jót is beszéltem vele :D

Akkor ez most nagyon gáz ?


2011. aug. 1. 14:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
01:01es te meg ki vagy ? :D
2011. aug. 5. 12:12
 22/24 A kérdező kommentje:
Egyébkét az emlékek... igen... csak onnantól vannak halvány foszlányok hogy találkoztunk, csak pár dologra emlékszek azok közül amit mondtam neki :)
2011. aug. 5. 12:14
 23/24 A kérdező kommentje:
01:01 miről beszélsz ?? :D Milyen Dóriéknak ??? :D
2011. aug. 5. 12:39
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt volna fel az utána lévő komiban írta, hogy csak vicc volt.. :)
2011. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!