Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életemben először rúgtam be,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először rúgtam be, az előtt égtem be, aki előtt a legkevésbé akartam, nagyon gáz?

Figyelt kérdés

17 éves szülinapom volt pénteken és életemben először nagyon berúgtam, semmire nem emlékszek, 4óra hosszás képkiesés... 3xhánytam is.... nagyon nem vagyok rá büszke, hogy ilyet csináltam.

Odajött hozzám az a fiú, akibe 3éve szerelmes vagyok. Ritkán találkozunk nagyon, még nem nagyon ismerjük egymást, de beszéltünk már nem egyszer. Csak annyit mondott, h bátyám nem örülne ha így látna. Én pedig a nyakába ugrottam, ölelgettem és vagy 1 órán keresztül nyomtam neki a barom dumámat... olyan hülyeségeket beszéltem neki... nagyon gáz volt....

Miután kijózanodtam többször is odajött hozzám, hogy jobban vagyok-e már, meg h mégis mi újság :) Nagyon aranyos volt, tényleg :). Mielőtt hazamentem odamentem hozzá bocsánatot kérni h tényleg ne haragudjon h így kellett látnia, meg h hülyeségeket beszéltem neki. Ő erre azt mondta h semmi baj nincsen, meg h csináljuk úgymintha meg sem történt volna....

Szégyen h ilyennek kellett látnia, pont neki... de ha annyira égő lett volna biztos nem keresett volna fel utána ! Meg nem lett ott volna velem, csak elküldött volna a fenébe... de nem !! :D Ő türelmesen végighallgatta a hülyeségeimet, és még jót is beszéltem vele :D

Akkor ez most nagyon gáz ?


2011. aug. 1. 14:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos... :) Csak egy valamire kíváncsi lennék. Kicsit ellentmondásos a sztori:

"semmire nem emlékszek, 4óra hosszás képkiesés... "

de ettől függetlenül:

"Én pedig a nyakába ugrottam, ölelgettem és vagy 1 órán keresztül nyomtam neki a barom dumámat... olyan hülyeségeket beszéltem neki... nagyon gáz volt.... "

"Ő türelmesen végighallgatta a hülyeségeimet, és még jót is beszéltem vele :D "


A kérdésem a következő.. ezeket utólag mesélték netalántán, vagy mi? Csak mert ha nem emlékszel az égvilágon semmire, honnan tudod miket mondtál, és hogy jót beszélgettetek? :)) Ennyi..

2011. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
01:07-nél a pont :DDD
2011. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem olyan nagy gáz, mint ahogy ezt te látod... Egyszer-kétszer megesik az ilyen. Ha pedig keresett, akkor biztos nem írt le...


Nekünk is volt amúgy hasonló sztorink a párommal, de mi csak nevetünk rajta. (:

Két nappal azután, hogy megismerkedtünk, nekem sikerült életemben először kiütni magam (kb. úgy, mint neked), ő volt mellettem végig - csak kár, hogy nem emlékszem rá...

Miután összejöttünk, két napra rá a születésnapján ő ütötte ki magát szintén ilyen szinten, én végig vele voltam (még hánytattam is, megvolt ennek is a "romantikája" :P) - csak kár, hogy nem emlékszik rá. XD


22L

2011. aug. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Zsuzsi te vagy az? :)No problem :p
2011. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Figyelj, a srácok undorodnak azoktól a lányoktól, akik FOLYTON p.csakészre isszák magukat, és a földön fetrengenek a saját hányásukban. DE, szerintem egy ilyen eset még nem a világ vége. :) Főleg, ha sok időt töltött veled.

Ő tudja egyébként, hogy szereted? Szimplán haverként kezelitek egymást?


Egyébként simán lehet egy-két emlékképe, még akkor is, ha kiesett pár óra.

19L

2011. aug. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Hát ez bizony elég gáz.

Undorító ha egy lány berug pláne egy kiskorú aki elvileg még nem is ihatna alkoholt.

Szerencséd van,hogy ez a fiú ilyen megértő pedig könnyen kiábrándulhatott volna belőled.

Attó hiszed nagylánynak magad,hogy bírod a piát?Ez eléggé szánalmas pláne,hogy nem bírod.

Elárulom neked a hányás egyáltalán nem szexi és hülye fejet vágva össze vissza beszélni meg pláne nem az.

Legyen ez tanulság neked,hogy eztán kerüld a töményet,ha nem bírod és csak lassan mértékkel igyál és egyél is közben úgy egyébként is jobban esik az ital és nem égsz le.

2011. aug. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Reméljük, első és utolsó berúgásod volt, így is bőven elég alkoholistánk van, nem kell még az is, hogy normális emberek is rombolják magukat.
2011. aug. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Túl sok a szent beszéd skacok... Mintha ti nem csináltatok volna pár ostobaságot már életetekben. Kötözködni azt tudtok, de olyankor először arra gondoljatok, hogy ti mennyi szart görgettetek már magatok előtt életetekben. Regards.
2011. aug. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Igen, kicsit gáz.


Nekem a 2. igazán "nagy" szerelmem is így kezdte.

Lejött egy nagyvárosból vidékre, ahol én és egy akkor nagyon jó-legjobb- barátom vártuk. Elmentünk inni-én 16 ő pedig 15 éves volt. Mindenképp úgy érezte, hogy "bizonyítania" kell nekünk, vagy én nem is tudom, megivott kb 1/4 üveg metaxát és szó szerint pic$akész volt. Az eső esett, szétkenődött a sminkje, a lakástól kb 3 kilóméterre voltunk, taxi sehol az ég egy adta világon. A barátom egy kollégiumba akart bekéredzkedni, de nem engedtek minket be. Mindez idő alatt én egy esernyő alatt voltam vele,és elkerülhetetlen volt, hogy érezzem az illatát. Rágós pimkie parfüm volt ráfújva. Ő kb aludt- vagyis utólag kiderült, hogy mégsem- én pedig azt mondtam hangosan: jajj te lány, így elbánni magaddal, pedig annyira szép vagy és annyira jó az illatod. Ezután kb 10 perccel hányt is. Másnap beszélgettem vele egy kicsit, nem említett semmit, csak azt láttam rajta, hogy érdeklődik az irányomba. Elmentünk 3-asban este beszélgetni egy kávézóba, tudtam, hogy tetszem neki, de nem mertem lépni. Aztán ő ment haza, és visszakéredzkedett az anyukájától, hogy pár napra visszajöhessen. Majd utolsó előtti estélyén összejöttünk. elmondta, hogy az ominózus piálós estén nem sok maradt meg neki, de az amit mondtam, az nagyon. Happy end...



Vagyis mégsem teljesen: mivel összejöttem azzal a lánnyal, aki a barátomnak régi szerelme volt, így elvesztettem egy barátot. Sajnos vannak olyan dolgok, amiket nem lehet helyrehozni, akármennyire szeretnénk, akármennyire tudjuk, hogy nem helyes az ellenségeskedés. Legjobb barátokból 1 hét alatt ádáz ellenségekké váltunk, majd 1 teljes évnek kellett eltelnie, hogy szóba álljunk egymással- nem baráti, hanem csak HAVERI stílusban. Legutóbb részeg volt a srác, beszélgettem vele, és az eltelt 3 év után még mindig nem tudott teljesen megbocsátani nekem!!!

Aztán az én varázsom is elmúlt, így a lány rövid idő után szakított velem. Ott álltam megsemmisülten, elvesztve a legjobb barátom, egy mély gödörben, amely az akkori sportkarrieremre is nagyon negatív hatással volt.

Nem tudom miért írtam ezt most le amúgy, de inkább magamnak írtam le, mintsem nektek.

2011. aug. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 03:30


Jobb, ha az ember kibeszéli magából az ilyesmit, mert előbb-utóbb felgyülemlik. Szar időszak lehetett, de látod, talpraálltál. Én úgy gondolom, mindennek oka van, és annak is volt, hogy a barátoddal így alakult a "kapcsolatotok". A lány pedig bánhatja, hogy elszalasztott. :)

19L

2011. aug. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!