Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idő múlva keressem?

Figyelt kérdés

Ő a fiú, én a lány, ő szakított (tegnap), de bizonytalan volt... én vele akarok lenni újra, mindent meg akarok tenni az ügy érdekében... mennyi idő múlva keressem szerintetek? Ha megmondanám neki, hogy rohadtul szeretem és nagyon hiányzik, az szerintetek jó?

18/L 20/F...


2011. júl. 31. 21:46
 1/7 A kérdező kommentje:
ő sem lett közömbös irántam...
2011. júl. 31. 21:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Szvsz nem jó.

Ez a buli megdöglött...


Felejtsd el.

2011. júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
amíg látok egy kis halvány reményforrást is addig nem akarom.
2011. júl. 31. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
hát sztem azonnal :D vagyis minél előbb, míg forrásban van a vas addig kell ütni míg meleg :)
2011. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:))
2011. júl. 31. 22:11
 6/7 Tomii92 válasza:
én sztem az előző válasz nem jó.azért mert nem fog tudni gondolkodni a srác.mert ha egyből mész oda hozzá és mondod neki h nem birod nélküle oké beleegyezik és ha mégis megbánja?azért sztem várj 1-2 napot hogy eltudjon gondolkodni ezen h mit akar kellesz neki vagy nem.:):)
2011. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, úgy gondoltam, hogy szerdán keresem meg...
2011. aug. 1. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!